امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا خوندن دکتری ارزش داره؟!
:Dمنظورم کارشناسی ارشد بود!!!!
دکتری رو در اولین فرصت میذارم
اگه اینقدر دکتری پذیرش داشتند که همه شهرسازا و معمارا هم میرفتیم بازم جا زیاد میومد:D:D
از بس جو ارشد گرفتتمون که همه رو به چشم کنکور ارشد میبینمی:cool:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
مهندس ایلیا می تونی ظرفیت روزانه رو به تفکیک دانشگاه برامون بذاری؟؟؟؟ همین جا
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا
اندکی صبر سحر نزدیک است!
چشم تا ساعاتی دیگر ایشالا

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۹ عصر)كسري نوشته است: مهندس ایلیا می تونی ظرفیت روزانه رو به تفکیک دانشگاه برامون بذاری؟؟؟؟ همین جا
سلام مجدد
ببخشید تاخیر بیش از بیش از اندازه بنده رو
جای چند ساعت، یک ماه و نیم طول کشید:angel:
این ظرفیت دانشکاه ها
البته 50نفر مدیریت شهری نور طوبی رو هم به علاوه 12نفر روزانه برنامه ریزی منطقه ای شهید بهشتی رو بهش اضافه کنید
امیدوارم امسال سروسامون بهتری بگیره این وضعیت نابسامان!
چون زمزمه هایی از شهید بهشتی شنیده میشه که قصد دارند بازهم بین مدیریت و منطقه ای و شهری تجمیع صورت بگیره(البته در حد زمزمه!!)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia
چه بحث های جالبی تو این تاپیک شده...........
من که از همه چیز نا امیدم. باورتون نمیشه من برای چند تا شرکت مشاور معتبر کار کردم هنوز پولم رو ندادند..............
برای چند تا استاد معتبر صاحب اسم و رسم کار کردم، هنوز پولمو ندادن........................
برای دانشگاه پیام نور تدریس کردم، هنوز پولمو ندادن.......................................
دیگه چیکار کنم......... گاهی فکر می کنم خدا یه طلب بزرگی از من داره پولهای منو بلوکه می کنه.
بنابراین کار کردن هم در این مملکت بی فایده است.
درس خوندن هم که از اون بی فایده تر.
فقط چارش اینه که خودتو بچسبونی به یه اداره دولتی تا یه حقوق بخور نمیری بگیری، وگرنه هم که هیچ.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo ، mehdime007
کاملا به شما حق می دم الان در مملکت خود ما فقط دو کار میشه انجام داد یکی اینکه در مشاغل دولتی مشغول باشی یکی دیگر دلالی است من اولیش رو ندارم اما دومی را انجام دادم اگه یک بخش در سایت رو برای انواع دلالی بزارند من می تونم به عنوان شغل دوم آموزش بدم:D اگه بازار خوب باشه پول خوبی داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، shokri
ماشالا شما هم تو غصه خوردن واسه خودتون استادی هستید خبر نداشتیما!!
اولا احتمالا خدا پولاتونو واسنتون گذاشته تو بانک با سودش تحویل بده!:D
بعدشم ادم به خاطر یه سری افراد ببخشید؛ احمق!(از صمیم دل!!) نباید سر خورده بشه
شما رو نمیدونم
اما روزی که من بخوام در یکی از این ادارات دولتی استخدام بشم رو روز مرگ خودم در نظر گرفتم:sleepy:
به تجربه و به کرات اثبات شده که شما خودتون رو قوی بکنید، مجبور میشن که شمارو تحویل بگیرن اساسی!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo ، mehdime007
نمی دونم دیگه، می خوام شغل شریف خانه داری رو انتخاب کنم، بدم نیست دیگه. خیلی هم خوبه.
ادارات دولتی که مرگ تدریجیه. ولی حداقل حقوقتو می دن.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo
دوستان کسی از مدیریت استراتژیک و آمایش سرزمین در مقطع دکتری و کم و کیف اون ها اطلاعی داره؟

پاسخ
سلام به مدیریت محترم ... چند وقته می خوام مطلبی رو بگم ....اما گفتم باشه بعد.......چند روز قبل که دنبال یه عکس که خودم توی این تاپیک گذاشته بودم (در مورد رده بندی سختی و سادگی زبان های دنیا بود) می گشتم ...متوجه شدم یه سری از پست ها ویرایش شده و اون عکس هم اصلا نیست و حتی لینک اون عکسم نیست .......نمی دونم چرا؟؟؟؟ و چه کسی مطالب رو ویرایش کرده اما از مدیریت محترم سایت مهندس علیرضا در خواست رسیدگی در این مورد رو دارم .....ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,548 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,897 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
Thumbs Up نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد lili_lovely 2 2,388 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,146 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  و آزمون دکتری نیز گذشت... parasto_gh 5 3,628 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: