امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک های سوالات برنامه ریزی و طراحی شهری تا الان 60سوال درسایت قرار داده شدکلیک کنید
دوستان پایه باشید بعد کنکور کتاب سوزان راه بندازیم
خداییش دل آدم رو وا می کنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
    اول بذارید نتایج بیاد، یه وقت دیدید بازم لازمتون شد!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh ، .Utopia ، mehdime007 ، Sadeghpour
    این روزها که میگذرد بیشتر به این نتیجه می رسم که ای دریغ و حسرت همیشگی ......... ناگهان چه زود دیر می شود:s
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۰۴:۱۹ عصر)VAHID_MIRI20 نوشته است: دوستان پایه باشید بعد کنکور کتاب سوزان راه بندازیم
    خداییش دل آدم رو وا می کنه

ما کتاب هایمان را بسی دوست میداریم:heart: شاید به خاطر علاقه وافرمان به این کتاب هاست که میخوام پشت کنکور بمانیم و با کتاب هایمان خوش بگذرانیم:D

آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط iliaa ، shahryar ، .Utopia ، saeiideh ، mehdime007 ، Sadeghpour
    هفته آخر و برنامه های شما برای این هفته...
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh ، mehdime007 ، .Utopia ، Sadeghpour
    من یه پیشنهاد دارم ،اونم اینکه اگه میشه دوستان بیان و تو همین تاپیک درصد هایی رو که احتمال می دن تو کنکور امسال بزنن رو منصفانه اعلام کنن ، تا بعد از کنکور ببینیم که چقدر درصدهامونو درست حدس زده بودیم؟! (الکی درصدهاتونو کم نگید!)
    اول از خوم شروع می کنم :
    زبان 25%
    مبانی نظری 40%
    مباحث 45%
    تاریخ 45%
    آمار 0 % ... خدا رحم کنه !
    با این اوصاف هم رتبم احتمالا 400 تا 500 :cool:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh ، shokri ، alireza ، .Utopia ، Sadeghpour ، 0RKIDEH
    ان شالله که کنکور امسال آسون باشه و سوالات را بعد از کنکور در سایت بزاریم{هر کدوم را که یادمون باشه}

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour ، mehdime007
    من 10 روزی هست که خیلی برنامه هام بهم ریخته
    بد درس میخونم و کم
    شاید از استرس باشه...
    کسی وضعیت مشابه من رو داره؟!
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۹:۲۲ صبح)mehdime007 نوشته است: من یه پیشنهاد دارم ،اونم اینکه اگه میشه دوستان بیان و تو همین تاپیک درصد هایی رو که احتمال می دن تو کنکور امسال بزنن رو منصفانه اعلام کنن ، تا بعد از کنکور ببینیم که چقدر درصدهامونو درست حدس زده بودیم؟! (الکی درصدهاتونو کم نگید!)
    اول از خوم شروع می کنم :
    زبان 25%
    مبانی نظری 40%
    مباحث 45%
    تاریخ 45%
    آمار 0 % ... خدا رحم کنه !
    با این اوصاف هم رتبم احتمالا 400 تا 500 :cool:

اینکه اصلا اصولی نیست که قبل کنکور %هارو بر اساس حدسیات بگیم!
    به سختی و اسونی درس بستگی داره!
    بهتره بعد از اتمام کنکور اینکارو بکنیم واقع بینانه تره و میشه بطور نسبی از وضعیتمون مطلع شیم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، mehdime007
    مطمئنا خیلیا از استرس کمتر میخونن خود من هم از اون دسته هستم اما بهترین کار اینه که سعی کنی آرامشتو حفظ کنی و اون مباحثی که بیشتر دوست داری را موقع استرس مرور کنی در این شرایط حفظ آرامش و اعتماد به نفس حتی از مرور کردن واجب تره خودتون را قبول شده تصور کنید.موفق باشید
    مطمئنا خیلیا از استرس کمتر میخونن خود من هم از اون دسته هستم اما بهترین کار اینه که سعی کنی آرامشتو حفظ کنی و اون مباحثی که بیشتر دوست داری را موقع استرس مرور کنی در این شرایط حفظ آرامش و اعتماد به نفس حتی از مرور کردن واجب تره خودتون را قبول شده تصور کنید.موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، mehdime007 ، ala sh
    بچه ها اصلآ به استرس فکر نکنید قطعآ هر کس تلاش کرده باشه نتیجه اش را میگیره منتها به شرطی که از مانعی مثل استرس بگذره.
    طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی پزشکی شفا:
    چاي حاصل از برگ نعناع در كاهش استرس، بيخوابي و سردردهاي عصبي كاربرد دارد.
    اگر چیز دیگه ای هم پیدا کردم که بتونه توی این روزهای آخر به دردتون بخوره خبر میدم، پس چایی نعنا فراموش نشه
    [font=tahoma]:)

[/font]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، iliaa ، 0RKIDEH ، ala sh
    چایی بابونه رو هم حتما اضافه کنید!

پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 16,850 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,472 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,074 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,657 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,088 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,924 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,734 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,573 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,469 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان