امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش
سوال 55 - به دلیل اینکه بیش از یک گزینه درست میشه نادرست است چون در ایران مدیریت به صورت متمرکز است ولی طریقه ی عملش به صورت بخشی میشه که در نهایت به صورت بخشی میشه که تو کتاب مدیریت شهری لطیفی ام نوشته
سوال 83- من عینا همین جمله رو خوندم با این تفاوت که پهلوی اول میشه چون در دوران قاجار ایران هنوز به طور نسبی خودکفایی داشت ولی در دوران پهلوی دیگه به طور کامل وابسته به غرب شد و هر شهری که درهای خود را به روی جریانات بین المللی گشودند پیشرفت کردند (اصلا در زمان قاجاریه جریانات تجاری بین المللی در حد پهلوی نبوده است) پس گزینه 4 درست است.
سوال 89- گزینه 3 درست میشه منبع : متن کتاب موریس صفحه 397پایین صفحه و صفحه 398 شکل c-2در هر صورت سوال مبهم به نظر می رسید
سوال 52- تو متن برنامه دوم توسعه قید شده تاکستان
سوال 75- خانم لوری برای سن پترزبورگ مدل طراحی کرده اند و آقای اکچینگ براساس مدل لاری برای تهران مدل سازی کرده اند پس گزینه 2 درست است .
سوال 82 - که تابلوه خاور دور می شه منبع : موریس صفحه 9 و 10
102-1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، mehdime007
من رفتم به سایت سازمان سنجش ،قسمت درخواست جدید و تو قسمت سوالات مربوط به کارشناسی ارشد کلی گزینه بود ،اما گزینه ای مبنی بر غلط بودن کلید ارائه شده توسط سنجش وجود نداشت ... البته اگه سوالی 2 تا جواب داشت یا یه تعداد موارد دیگه با ذکر نام کتاب و صفحه ی مورد نظر بررسی می کنند .
http://92.242.195.67/NOETRequest/Revisio...dc75dQBIwI=

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۲ عصر)mehdime007 نوشته است: من رفتم به سایت سازمان سنجش ،قسمت درخواست جدید و تو قسمت سوالات مربوط به کارشناسی ارشد کلی گزینه بود ،اما گزینه ای مبنی بر غلط بودن کلید ارائه شده توسط سنجش وجود نداشت ... البته اگه سوالی 2 تا جواب داشت یا یه تعداد موارد دیگه با ذکر نام کتاب و صفحه ی مورد نظر بررسی می کنند .
http://92.242.195.67/NOETRequest/Revisio...dc75dQBIwI=

شما می تونید گزینه سوال مبهم را انتخاب کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، nazanin.gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 994 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 851 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 875 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 805 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 776 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 769 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 687 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 992 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 968 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,494 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان