امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی دانشجویان دانشگاه کردستان
سلام به همگی. در جواب مهنس kasra باید بگم که حتما هر کاری داشتیددر خدمت هستم.انشالا هر کمکی ازم بر بیاد دریغ نمی کنم.با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر

خدمت دوست خوبمون shokri هم عرض کنم که بله تشریف دارن و تا ترم قبل هم باهاشون کلاس داشتیم.اگه کاری داشتید باهاشون و بهشون دسترسی ندارید من در خدمت هستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، ساناز رحیمی
    (۱۳۹۱-۱-۹، ۰۷:۲۶ عصر)ramo69 نوشته است: سلام به همگی. در جواب مهنس kasra باید بگم که حتما هر کاری داشتیددر خدمت هستم.انشالا هر کمکی ازم بر بیاد دریغ نمی کنم.با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر

خدمت دوست خوبمون shokri هم عرض کنم که بله تشریف دارن و تا ترم قبل هم باهاشون کلاس داشتیم.اگه کاری داشتید باهاشون و بهشون دسترسی ندارید من در خدمت هستم
    ممنون

وایییییییییییی خوشبحالتون
    2ترم بیشتر دانشگاه ما نبود ولی همین 2 ترم کلی ازش خاطره دارم
    بعید میدونم اسمم یادش مونده باشه چون 4سال پیش استاد ما بود
    کاری ندارم فقط بهش سلام برسونید :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام بر شما دانشگاه کردستان برنامه ریزی شهری داره ؟
    با چه رتبه ای میشه قبول شد ؟
    سلام
    ببخشید میخواستم بدونم با چه رتبه ای میشه دانشگاه کردستان قبول شد ؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۱-۹، ۰۹:۳۲ عصر)baranam_1365 نوشته است: سلام بر شما دانشگاه کردستان برنامه ریزی شهری داره ؟

سلام
      ببخشید میخواستم بدونم با چه رتبه ای میشه دانشگاه کردستان قبول شد ؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام بله دانشگاه کردستان در مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری 2 سال هستش که دانشجو می پذیرد. امسال 5 نفر پذیرش کرد و 1 نفر هم با شرط معدل از دانشگاه کردستان و1 نفر هم با شرذط معدل از دانشگاه تبریز پذیزش کرد که ایشون لیسانس معماری داشتند. در مجموع امسال 7 نفر پذیرش کرد. در مورد رتبشون اطلاع دقیقی ندارم حتما سوال می پرسم و بهتون اطلاع می دم.
      آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
        و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
      که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، ramo69 ، ساناز رحیمی
      (۱۳۹۱-۱-۹، ۱۱:۰۸ عصر)kasra نوشته است:
      (۱۳۹۱-۱-۹، ۰۹:۳۲ عصر)baranam_1365 نوشته است: سلام بر شما دانشگاه کردستان برنامه ریزی شهری داره ؟

سلام

سلام بله دانشگاه کردستان در مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری 2 سال هستش که دانشجو می پذیرد. امسال 5 نفر پذیرش کرد و 1 نفر هم با شرط معدل از دانشگاه کردستان و1 نفر هم با شرذط معدل از دانشگاه تبریز پذیزش کرد که ایشون لیسانس معماری داشتند. در مجموع امسال 7 نفر پذیرش کرد. در مورد رتبشون اطلاع دقیقی ندارم حتما سوال می پرسم و بهتون اطلاع می دم.
      خیلی خیلی ممنون میشم اگه بهم خبر بدین

پاسخ
       سپاس شده توسط ساناز رحیمی
      چشم مهندس shokri بزرگیتونو می رسونم.
      مهندس kasra تا اونجا که من شنیدم 2 نفر از اون 7 نفر هم تو تکمیل ظرفیت رفتن تهران.یعنی همون 5 نفرن.درسته؟

پاسخ
       سپاس شده توسط shokri ، ساناز رحیمی
      vola fekr nakonam alan ke un 2 nafar pish niaz khordan ba karshenasia dars dashtan terme ghabl. alanam kelas daran felan arshado shoru nakardan. na intir nistesh va inke fekr konam 9 nafar budan va 7 nafar shodan
      DAR ZEMN MOHANDES GHARAR SHOD KE DAR ERTEBAT BA DANESHGAHE ORUMIE MATLAB BEZARID VASAMUN. MAMNUN MISHAM AGE BARAYE SHORO NAME ASATID VA MARTABE ELMIE ASATID VA HEIAT ELMITUN RO BEZARID MANUN MISHAM. BA TASHAKOR

پاسخ
       سپاس شده توسط ramo69 ، ساناز رحیمی
      چشم مهندس.والا بدون غرض بگم که اساتید زیاد معروفی نداریم(چون یا دارن میخونن یا تازه فارغ التحصیل شدن). البته قبلا بهتر بود.(با عرض ارادت خدمت دکتر حبیبی و ایراندوست و علیزاده)ما الان دکترقادر احمدی رو داریم که مدیر گروهمونه دکترای برنامه ریزی داره.تازه از خارج برگشته.اونجا بورسیه بوده.یکی هم خانم دکتر راضیه رضابیگی ثانی بودن که دکترا نفر اول شدن و الان دارن دانشگاه تهران دکترا می خونن(نابغه ی طراحی شهری هستن). یکی مهندس فواد مرعشی ارشد برنامه ریزی هستن. یکی دو ترم مهندس امیر شکیبامنش رو داشتیم که ایشون هم دارن تو علم و صنعت دکترا می خونن.و..........آها یه مصیب زاده هم داریم که همینطور تو دانشکده علافه!!!!!!!! میگن دکتره که من شک دارم!!!!!!!!!!

پاسخ
       سپاس شده توسط shokri ، kasrak ، ساناز رحیمی
      tashakor az mohandes ramin aziz. rastesh man taarife ziadi az ostad maraashi shenide budam fekr onam adame ba savadi bash.
      در دانشگاه کردستان علاوه بر 3 نفری که جزو هیئت علمی شهرسازی هستند،اساتید دیگه ای هم وجود دارند از جمله:
      مهندس محمدرضا مستجاب الدعوه کارشناس معماری و ارشد طراحی شهری فوق العادس این مرد.
      دکتر بختیار بهرامی لیسانس و ارشد معماری و دکتری طراحی شهری هستش بازم فوق العادس. دکتر سیروان بهرامی لیسانس و فوق لیسانس جغرافیا و دکتری برنامه ریزی شهری خونده امسال تمومش کرد.
      مهندس فرهاد لشکری فوق لیسانس برنامه ریزی منطقه ارشدش رو دانشگاه تهران بوده (معاون شورای عالی معماری و شهرسازی استان)
      مهندس فریکا فاروقی لیسانس شهرسازی فوق لیسانس طراحی شهری ارشدش رو دانشگاه از تربیت مدرس بوده
      مهندس محمد رضا جباری لیسانس جغرافیا و فوق لیسانس برنامه ریزی از دانشگاه تهران
      مهندس شاهو کشاورزی لیسانس معماری و فوق لیسانس طراحی شهری(رتبه اول اسکیس کنکور ارشد)
      مهندس بهمنی لیسانس شهرسازی( دانشگاه یزد) و فوق لیسانس مدیریت شهری (بین المللی قزوین)
      مهندس گوران عرفانی لیسانس شهرسازی و فوق لیسانس طراحی شهری دانشگاه تهران
      دکتر حامد قادرمرزی لیسانس جغرافیا ، فوق لیسانس و دکتری برنامه ریزی شهری (ایشون امسال به نمایندگی از مردم قروه و دیواندره در استان کردستان در انتخابات مجلس شرکت کردند و رای هم آوردند)

مهدس زاهد یوسفی ،لیسانس شهرسازی و فوق لیسانس برنامه ریزی شهری
      مندس رسولی فوق لیسانس برنامه ریزی شهری ،رئیس مسکن و شهرسازی استان
      و
      .......... دوستان اگه سوالی داشتند حتما بپرسن

پاسخ
       سپاس شده توسط ramo69 ، ساناز رحیمی
      ماشالا به اساتید محترم سنندج.ارادت خدمت همشون. انشالا که روز به روز بیشتر و بهتر هم بشه.

پاسخ
       سپاس شده توسط ساناز رحیمی

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Exclamation اعضای هیئت علمی شهرسازی دانشگاه کردستان kasrak 11 7,733 ۱۳۹۱-۱۰-۹، ۱۱:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        همایش های شهرسازی دانشگاه کردستان kasrak 27 16,447 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۰:۳۶ صبح
      آخرین ارسال: hani designer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان