امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای آزمون سراسری ارشد 92
جون نقش پر رنگی داره در رتبه ی کنکور و من هم در این درس تعریفی ندارم ....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۵:۳۰ عصر)mohseni نوشته است: جون نقش پر رنگی داره در رتبه ی کنکور و من هم در این درس تعریفی ندارم ....

نگران نباشید . با کمک دوستان حلش میکنیم...3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۱۹، ۱۲:۲۱ عصر)arvik نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۵:۳۰ عصر)mohseni نوشته است: جون نقش پر رنگی داره در رتبه ی کنکور و من هم در این درس تعریفی ندارم ....

نگران نباشید . با کمک دوستان حلش میکنیم...3

من یه نرم افزار گرفتم . overlearning 504. خیلی خوبه. به نظرم بهتر از اینه که کتاب یا فلش کارتشو بخونیم. با روش لایتنر لغات رو به حافظه بلند مدتتون میفرسته. کلا پیشنهاد میکنم بگیرید.

پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni
سلام دوستان .من تازه عضو این سایت شدم. می خواستم در مورد جزوه های طراحی شهری خانه شهرسازان یکم راهنماییم کنید .
من جزوه های خانه شهرسازان مال کنکور پارسال رو می خوام از دوستم بخرم اما می ترسم جزوه های امسال تغییر کرده باشه .به
نظرتون چیکار کنم ؟جزوه های امسال رو بخرم؟ من تهران نیستم واسه همین تهیه جزوه های یکم سخته برام.ممنون میشم از راهنماییتون

سلام دوستان .من تازه عضو این سایت شدم. می خواستم در مورد جزوه های طراحی شهری خانه شهرسازان یکم راهنماییم کنید .
من جزوه های خانه شهرسازان مال کنکور پارسال رو می خوام از دوستم بخرم اما می ترسم جزوه های امسال تغییر کرده باشه .به
نظرتون چیکار کنم ؟جزوه های امسال رو بخرم؟ من تهران نیستم واسه همین تهیه جزوه های یکم سخته برام.ممنون میشم از راهنماییتون
(۱۳۹۱-۳-۱۶، ۰۸:۰۳ عصر)hamed66 نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۱۶، ۰۷:۲۹ عصر)mohseni نوشته است: سلام. من ترم 6 هستم و از یک هفته پیش برنامه ریزی ومطالعه برای کنکور طراحی شهری 92 رو شروع کردم . یه پیشنهاد دارم :افرادی که مثل من واسه کنکور 92 "طراحی شهری "می خوان برنامه ریزی و مطالعه کنند یک گروه ایجاد کنیم و با هم پیش بریم تا اشکالات همدیگر رو هم حل کنیم .
اگه موافقید به من اطلاع بدید. به امید موفقیت واسه همه کنکوریها :))

فکر کنم بگذاریم فصل امتحانات تمام شه بعدش به طور رسمی میتونیم شروع کنیم.ایده خوبیه که کسانی که میخوان شروع کنن باهم شروع کنیم.که بشه از کمکهای همدیگه و راهنمایی و خیلی از مزیتهای دیگه باهم بودن استفاده کرد

آره .منم موافقم .فکر خیلی خوبیه.113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها امتحانات دانشگاهها تموم شده ها!!!!!!!!! تیر ماهم دیگه آخرشه ها!!! کجایید؟!!!42

پاسخ
    دوستانی که تجربه شرکت در کنکور ارشد رو دارند باید پیش قدم بشند و بقیه هم با اونها همراه بشن.من همینجا دعوت میکنم از مسئولان طراحی شهری انجمن که یک تاپیک برای برنامه ریزی گروهی اعضا راه بندازند.هر 1/2 روز هم میشه گزارش کار اعضا رو دید و کسانی که احیانا از برنامه عقب ماندند رو کمک کرد.یا کسانی که خلاصه نویسی میکنند,خلاصه هاشون رو در اختیار بقیه قرار بدند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط arvik
    من خیلی جسته و گریخته مطالعه میکنم 2 دوستان کسی هست که برنامه ریزی خاصی داشته باشه.... تیر تموم شد من فقط 3 فصل از شار تا شهر رو خوندم 4242همین...
    من برنامه ریزی میخوام ... کمکم کنیین 2

پاسخ
     سپاس شده توسط arvik
    (۱۳۹۱-۴-۱۴، ۱۲:۰۷ عصر)nedsa نوشته است: سلام دوستان .من تازه عضو این سایت شدم. می خواستم در مورد جزوه های طراحی شهری خانه شهرسازان یکم راهنماییم کنید .

سلام به شما
    به نظر من جزوه ها تغییر زیادی نمی کنن اونم در عرض یک سال همون جزوه های پارسال خوبن
    سلام به همه کنکوری ها
    بچه ها اصلا نگران نباشید از الان خیلی خوبه که شروع کردید به نظر من که اصلا عقب نیستید، و اینکه چرا خودتون یه تاپیک باز نکنید و برنامه نریزید شما استارتو بزنید ایشالا کسانی هم که میتونند کمکتون می کنند.
    من شیوه برنامه ریزی خودم رو میگم امیدوارم براتون مفید باشه، اول اینکه یه برنامه کلی ریختم مثلا اینکه گفتم از فلان تاریخ تا فلان تاریخ همه کتابهایی که قصد خوندنشون رو دارم باید خونده باشم و خلاصه کرده باشم، از این تاریخ تا اون تاریخ مرور، بعد خوندن جزوه موسسات و یک ماهه آخر تست و مرور دوباره، یه همچین چیزی تا زمان دستتون باشه و این خوندن اولیه خیلی هم کش پیدا نکنه. بعدشم که دیدم اگه مثلا روزی صد صفحه بخونم به برنامم میرسم و... شما هم گروهی با هم دیگه یه برنامه ای بریزید و شروع کنید برای شروع میتونید اول یه لیست توافقی از تمام کتابهایی که میخواید بخونید تهیه کنید و بعد رو اونا برنامه بریزید مثلا بگید این هفته این 4 تا کتاب باید خونده شه برای افزایش مشارکتتون هم میشه هر کس خلاصه یه کتاب رو بذاره یا اینکه آخر هفته ها یا بعد از پایان هر کتاب یه آزمون کوچولوی تستی از خودتون بگیرید مثلا یکی 5تا سوال از فصل 1و2 شار تا شهر دربیاره یه نفر دیگه از 3و4اش اینجوری هم نکات کتابها بهتر تو ذهنتون میمونه هم اینکه با نحوه طرح سوالهای مختلف آشنا میشید
    و در آخر چند تا نکته: کتابهایی که میخونید حتی اگر خلاصه هم نمی کنید حتما نکات مهمش رو خط بکشید ممکنه اون لحظه ای که میخونید مطلب روون باشه و فکر کنید تو ذهنتون میمونه اما اینطوری نیست بعد که برای مرور برمی گردید می بینید که همه خونده ها تبدیل به خاطرات گنگی شدن65 من زیاد رو خلاصه برداری تاکید ندارم البته این کارو کردم اما ازشون استفاده نکردم چون هیچوقت عادت به مطالعه خلاصه نداشتم و خلاصه هام اصلا تو ذهنم نمی موند انگار که خود صفحه کتابو تصاویرش خیلی ماندگارتر بودن برام اما بازم میگم که این بسته به عادات مطالعه ای خودتون داره. به نظرم اگر با زبان یا هر درس دیگه ای مشکل دارید اون درس عضو ثابت برنامتون باشه و دو مبحث دیگه هم در کنارش داشته باشید مثلا روزی 40 صفحه مباحث، 40 صفحه تحلیل، و یک درس زبان. ساعات مطالعتون رو یادداشت کنید و سعی کنید کم کم مخصوصا یک ماهه آخر افزایشش بدید. خیلی هم به خودتون فشار نیارید که زده نشید از خوندن اون آخرها خیلی انرژی نیازه16در مورد منابع هم خودتون بهتر میدونید دیگه فکر می کنم منابع مورد استفاده بچه های برتر تو سایت باشه اونا رو یه نگاهی بندازید و کتابهایی که تو همشون مشترک هستند رو انتخاب کنید و کارو با اونا شروع کنید فعلا مطلب دیگه ای به ذهنم نمیرسه، خوشبختانه رتبه خوب داریم تو سایت (4و11و...) از راهنمایی هاشون استفاده کنید و خیلی خیلی موفق باشید113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، arvik ، mohseni
    ممنون از شما مهندس farza عزیز. خیلی لطف کردید.
    من مشکلم اینه که وقتم نسبت به بقیه بچه ها خیلی کمتره. یعنی عملا نصف روزم رو سر کارم و زمانم رو از دست میدم.18 با این حال سعی میکنم با همه توانم به دوستانم کمک کنم. من جزوه های خانه شهرسازان رو هم گرفتم. اما برنامه آزمونهاشو ندارم.میدونم ممکنه تبلیغ و اینا محسوب بشه ولی از اونجایی که رتبه های برتر سالهای گذشته نتیجه خوبی از جزوه ها و برنامه های این موسسه گرفتن پیشنهاد میکنم ما هم ازش غافل نشیم.
    این تاپیک مخصوص طراحی رو چطوری میشه راه انداخت؟!7

پاسخ
     سپاس شده توسط farza
    خواهش می کنم.
    برنامه آزمون های خانه شهرسازان که فکر می کنم تو سایتش موجود باشه پارسال که بود، فکر خوبیه حتی برنامه ریزی گروهیتون میتونه منطبق با برنامه آزمون ها باشه یا این که ازش کمک بگیرید و یه برنامه مخصوص گروه خودتون داشته باشید. برای باز کردن تاپیک هم میتونید در همین تالار گفتمان طراحی شهری یه ارسال موضوع داشته باشید با هر عنوان جذابی که دوست دارید بچه های برنامه ریزی هم چنین تاپیکی دارند با عنوان با من تا کنکور که مهندس فاطمه زحمتش رو کشیدن

پاسخ
     سپاس شده توسط arvik ، sardarekord

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,306 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,177 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,049 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,291 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 658 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,643 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 860 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 843 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح
      ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 943 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان