ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: یادداشت های من قبل از کنکور=>هر یادداشت شما 1000 و هر اسکن یا تصویر دست نوشته شما5000
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

طرح شماره 2 بعد از طرح شماره 1 ایران شهرساز برای آمادگی بیشتر شما

یادداشت های من قبل از کنکور=>هر یادداشت شما 1000 و هر اسکن یا تصویر دست نوشته شما5000

همین الان شروع کنید.....

از اینجا

http://www.iranshahrsaz.com/newthread.php?fid=123

جهت اطلاع شما رتبه های برتر کنکور سراسری سال قبل نیز همراه ما خواهند بود.
سلام
طراحی شهری و برنامه ریزی شهری فقط ارسال کنند و برای گرایش های معماری تاپیکی جدا زده خواهد شد.
روش دیگری هم برای ارسال نکات وجود دارد اگر شما به دلایل رقابتی دوست ندارید نکات را به اشتراک بزارید میتوانیم تالاری را ساخته و ارسال نکات فقط بین اعضایی که نکته در سایت قرار میدهند رد و بدل شود.
(۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۷:۵۰ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]روش دیگری هم برای ارسال نکات وجود دارد اگر شما به دلایل رقابتی دوست ندارید نکات را به اشتراک بزارید میتوانیم تالاری را ساخته و ارسال نکات فقط بین اعضایی که نکته در سایت قرار میدهند رد و بدل شود.

حجم فایلی که از دست نوشته هام هست بالاست آپلود نمیشه18
(۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۹:۱۲ عصر)atria نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۷:۵۰ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]روش دیگری هم برای ارسال نکات وجود دارد اگر شما به دلایل رقابتی دوست ندارید نکات را به اشتراک بزارید میتوانیم تالاری را ساخته و ارسال نکات فقط بین اعضایی که نکته در سایت قرار میدهند رد و بدل شود.

حجم فایلی که از دست نوشته هام هست بالاست آپلود نمیشه18
از این آموزش استفاده کنید و اسپیلت کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=1948
حجمش چقدر است
عدم همکاری خود را به صورت پیام خصوصی بیان کنید تا تاپیک را ببندیم!

با تشکر از شما، من فکر میکنم این روش خیلی بهتر باشه
(۱۳۹۱-۹-۱۷، ۱۲:۰۹ عصر)sas.mmt نوشته است: [ -> ]

با تشکر از شما، من فکر میکنم این روش خیلی بهتر باشه

تشکر از شما

پس امروز یک تالار ساخته میشود و دیدن آن تالار فقط برای اعضای ویژه آن که نکات را به اشتراک میگذارند دیده میشود و بقیه نمی توانند ببینند.

بعد از تکمیل این تالار در همین تاپیک اعلام میکنم.

دوستانی که میتونند همکاری کنند پیام خصوصی دهند که اگر به 5 نفر برسد گروه ساخته شود.

جهت اطلاع این نکات بعد از آزمون سراسری به نام خودتان منتشر میشود.
اگه همه بتونن از اين مطالب استفاده كنن كه بهتره2
(۱۳۹۱-۹-۱۷، ۰۳:۱۵ عصر)JiLa نوشته است: [ -> ]اگه همه بتونن از اين مطالب استفاده كنن كه بهتره2

وقتی داوطلبین دوست ندارند اطلاعات را به صورت عمومی به اشتراک بگذارند راه دیگری نیست!
صفحه‌ها: 1 2