ایران شهرساز
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=251)
+----- انجمن: تالار اخبار شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=252)
+------ انجمن: اخبار دانشگاه های ایران و کنکورسراسری و آزاد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=189)
+------ موضوع: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر (/showthread.php?tid=17290)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - petal - ۱۳۹۲-۷-۹

(۱۳۹۲-۷-۹، ۰۵:۴۷ عصر)yld.glm نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۲۶ عصر)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۰۵ عصر)yld.glm نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۹، ۱۲:۴۱ صبح)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۰۲ عصر)yld.glm نوشته است: نمره پایان نامه م رد نشده و مردود اعلام شده :( سایت دانشگاه هم تاریخ ثبت نام رو اعلام نکرده !! این چه وضعیه آخه!! :(

نگران نباش، بودن بچه هایی که ارشد قبول شدن و هنوز یه تعدادی واحد داشتن و نتونستن آرسی کنن، ترم اول همزمان هم ارشد میخوندن و هم کارشناسی، دیگه رد نشدن نمره پایان نامه که مشکلی محسوب نمیشه [تصویر:  4.gif]

چون ارشد رو همون واحدی که کارشناسیت رو گذروندی قبول شدی خیلی باهات راه میان، خیالت راحت باشه!

امروز رفتم سازمان مرکزی ، گفتن تا نمره پایان نامه اعلام نشه ثبت نام نمیکنیم.هر کدومشون یه حرفی میزنن!

ببین ازین مسائل خیلی زیاد تو اون دانشگاه اتفاق افتاده، اگه 140 واحد پاس کرده باشی یه تعهد ازت میگیرن و برگه فارق التحصیلی رو تقدیمت می کنن.

خیالت راحت باشه که کسی جات رو نمیگیره و هر وقت که بری ثبت نامت می کنن، مخصوصا امسال که آزاد تکمیل ظرفیت هم نداره. تو فقط اول برو پیش مدیر گروه، اون اگه بخواد میتونه کارِتو راه بندازه، مثل پارسال که بچه ها دانشگاه هنر تهران قبول شده بودن و اما هنوز اصلا پروپوزالشون تایید نشده بود. سازمان مرکزی هم اولش یکم اذیت می کنه ولی نهایتا مشکلت رو حل می کنن، پایان نامه کارشناسی رو که اصن سخت گیری نمی کنن، چطور نمرهَ ش مردود اعلام شده؟

اسمم تو لیست استاد راهنما ثبت نشده بوده که نمره م رو وارد کنه!!22

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - g1990 - ۱۳۹۲-۷-۹

بچه ها کسایی که ورودی بهمن هستن همون بهمن باید ثبت نام کنن؟

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - golnaz rezaeian - ۱۳۹۲-۷-۹

من با رتبه 37 طراحی شهری علوم و تحقیقات قبول شدم ورودی بهمن،
ثبت نام بهمنی ها هم 27-25 آذر گویا...

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - mahsa1984 - ۱۳۹۲-۷-۹

منم طراحی شهری بهمن علوم تحقیقاتم رفتم امروز دانشگاه اول گفتن بهمنی ها هم فرم پر کنن ولی بعدش سیستمشون قطع شده بود گفتن بهمنی ها برن آذربیان ثبت نام

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - parmisa - ۱۳۹۲-۷-۹

بچه ها کسی تراز دانشگاه ساری و بابل و نورو میدونه برا رشته معماری؟

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - 327 - ۱۳۹۲-۷-۹

(۱۳۹۲-۷-۹، ۰۵:۴۷ عصر)yld.glm نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۲۶ عصر)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۰۵ عصر)yld.glm نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۹، ۱۲:۴۱ صبح)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۰۲ عصر)yld.glm نوشته است: نمره پایان نامه م رد نشده و مردود اعلام شده :( سایت دانشگاه هم تاریخ ثبت نام رو اعلام نکرده !! این چه وضعیه آخه!! :(

نگران نباش، بودن بچه هایی که ارشد قبول شدن و هنوز یه تعدادی واحد داشتن و نتونستن آرسی کنن، ترم اول همزمان هم ارشد میخوندن و هم کارشناسی، دیگه رد نشدن نمره پایان نامه که مشکلی محسوب نمیشه [تصویر:  4.gif]

چون ارشد رو همون واحدی که کارشناسیت رو گذروندی قبول شدی خیلی باهات راه میان، خیالت راحت باشه!

امروز رفتم سازمان مرکزی ، گفتن تا نمره پایان نامه اعلام نشه ثبت نام نمیکنیم.هر کدومشون یه حرفی میزنن!

ببین ازین مسائل خیلی زیاد تو اون دانشگاه اتفاق افتاده، اگه 140 واحد پاس کرده باشی یه تعهد ازت میگیرن و برگه فارق التحصیلی رو تقدیمت می کنن.

خیالت راحت باشه که کسی جات رو نمیگیره و هر وقت که بری ثبت نامت می کنن، مخصوصا امسال که آزاد تکمیل ظرفیت هم نداره. تو فقط اول برو پیش مدیر گروه، اون اگه بخواد میتونه کارِتو راه بندازه، مثل پارسال که بچه ها دانشگاه هنر تهران قبول شده بودن و اما هنوز اصلا پروپوزالشون تایید نشده بود. سازمان مرکزی هم اولش یکم اذیت می کنه ولی نهایتا مشکلت رو حل می کنن، پایان نامه کارشناسی رو که اصن سخت گیری نمی کنن، چطور نمرهَ ش مردود اعلام شده؟

اسمم تو لیست استاد راهنما ثبت نشده بوده که نمره م رو وارد کنه!!22

واقعا؟!!! یه همچین استاد راهنماهایی داره دانشگاه آزاد، الان هم لابد اصن پیداش نیست، برو پیش مدیر گروه، بگرد یکی از اسیست های استاد راهنمات رو تو یونی پیدا کن، من یه بار نمره ی طرحم اشتباه وارد شده بود، استادم ایران نبود، نمره ام رو اسیستی که ترم پیش با اون بود ادیت کرد. پس اینا میتونن به جای هم نمره وارد کنن...احتمالا استاد راهنمات مهندس مقدم نیست؟ 4

در کل بازم میگم اصن نگران نباش، تا آبان هم ثبت نام کنی باز هم ورودی مهر محسوب میشی، هر چند که همین الان هم با یکم پافشاری میتونی یه تعهد بدی و بری سر کلاس بشینی

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - اوراپوس - ۱۳۹۲-۷-۱۰

سلام دوستان من دیروز واسه ثبت نام رفتم قزوین ، اما چون لیست ورودی ارشد رو سازمان وارد سایت دانشگاه ازاد قزوین نکرده بود ما هم تا ساعت2 اونجا معطل شدیم بعدش بهمون گفتن برید شنبه یکشنبه بیاید هنوزم تو سایت دانشگاه لیست ما رو وارد نکردن .پس چرا هنوز اسامی نرفته ما رو این همه راه میکشونن ؟انصاف داشته باشن بد نیستا[تصویر:  7.gif][تصویر:  68.gif] دوستان از شما کسی دانشگاه قزوین دیروز نیومده بود ؟من که زیاد طراحی شهری که واسه ثبت نام باشن ندیدم.

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - mh3 - ۱۳۹۲-۷-۱۰

حالا تا بهمن چیکار کنیم؟
حوصلمون سر میره که!

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - reza136810 - ۱۳۹۲-۷-۱۰

ما هم رفتیم دانشگاه مرند بای ثبت نام ولی گفتن شنبه بیا چون لیست ها نفرستادن برای ثبت نام عجب برنامه ریزی کردن ها
این همه راه رفتیم اخرش هیچی.....................

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - yazmin - ۱۳۹۲-۷-۱۰

منم تهران مرکز رفته بودم ثبتنام سیستم قطع بود اما تشکیل پرونده دادن شماره گرفتن گفتن sms l میزنن شماره دانشجویی میگن تا پول واریز کنیم
خدایش اذیت نکردن که بگن برین شنبه بیاین