امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر
من واقعاً فردا واسم ممکن نیست خودمو به ثبت نام برسونم ...
یعنی فقط فرداست ثبت نام ؟؟؟ 7

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۰۲ عصر)yld.glm نوشته است: نمره پایان نامه م رد نشده و مردود اعلام شده :( سایت دانشگاه هم تاریخ ثبت نام رو اعلام نکرده !! این چه وضعیه آخه!! :(

نگران نباش، بودن بچه هایی که ارشد قبول شدن و هنوز یه تعدادی واحد داشتن و نتونستن آرسی کنن، ترم اول همزمان هم ارشد میخوندن و هم کارشناسی، دیگه رد نشدن نمره پایان نامه که مشکلی محسوب نمیشه [تصویر:  4.gif]

چون ارشد رو همون واحدی که کارشناسیت رو گذروندی قبول شدی خیلی باهات راه میان، خیالت راحت باشه!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۱۱ صبح)nezamdoust نوشته است: سلام
    منم رتبه 32 برنامه ريزي علوم وتحقيقاتم.اما ورودي بهمن.براي مهر آخرين نفر رتبه اش چنده؟
    بی زحمت می شه لطف کنید تراز نمره تون رو اعلام کنید؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ترازم 6100 شده.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        چی شد بچه ها؟ رفتین ثبت نام؟
        میدونین بهمنی ها کی باید ثبت نام کنن؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          دوستان عزیز

رفتم اعتراض زدم

گقتن امکان جابجایی رشته نیست

تکمیل ظرفیتی هم اگه باشه فقط بهمن هست

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          Sad 
          (۱۳۹۲-۷-۹، ۱۲:۴۱ صبح)327 نوشته است:
          (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۰۲ عصر)yld.glm نوشته است: نمره پایان نامه م رد نشده و مردود اعلام شده :( سایت دانشگاه هم تاریخ ثبت نام رو اعلام نکرده !! این چه وضعیه آخه!! :(

نگران نباش، بودن بچه هایی که ارشد قبول شدن و هنوز یه تعدادی واحد داشتن و نتونستن آرسی کنن، ترم اول همزمان هم ارشد میخوندن و هم کارشناسی، دیگه رد نشدن نمره پایان نامه که مشکلی محسوب نمیشه [تصویر:  4.gif]

چون ارشد رو همون واحدی که کارشناسیت رو گذروندی قبول شدی خیلی باهات راه میان، خیالت راحت باشه!

امروز رفتم سازمان مرکزی ، گفتن تا نمره پایان نامه اعلام نشه ثبت نام نمیکنیم.هر کدومشون یه حرفی میزنن!

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            (۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۰۵ عصر)yld.glm نوشته است:

امروز رفتم سازمان مرکزی ، گفتن تا نمره پایان نامه اعلام نشه ثبت نام نمیکنیم.هر کدومشون یه حرفی میزنن!

ببین ازین مسائل خیلی زیاد تو اون دانشگاه اتفاق افتاده، اگه 140 واحد پاس کرده باشی یه تعهد ازت میگیرن و برگه فارق التحصیلی رو تقدیمت می کنن.

خیالت راحت باشه که کسی جات رو نمیگیره و هر وقت که بری ثبت نامت می کنن، مخصوصا امسال که آزاد تکمیل ظرفیت هم نداره. تو فقط اول برو پیش مدیر گروه، اون اگه بخواد میتونه کارِتو راه بندازه، مثل پارسال که بچه ها دانشگاه هنر تهران قبول شده بودن و اما هنوز اصلا پروپوزالشون تایید نشده بود. سازمان مرکزی هم اولش یکم اذیت می کنه ولی نهایتا مشکلت رو حل می کنن، پایان نامه کارشناسی رو که اصن سخت گیری نمی کنن، چطور نمرهَ ش مردود اعلام شده؟

پاسخ
            (۱۳۹۲-۷-۸، ۰۸:۱۹ عصر)artisaaa نوشته است: 222 من با اختلاف 5 نفر قبول نشدم این انصاف نیست222 پس تکمیل ظرفیت کووووووووو؟؟؟

منم با اختلاف 5 نفر قبول نشدم
            جدا درکت میکنم

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              (۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۲۶ عصر)327 نوشته است:
              (۱۳۹۲-۷-۹، ۰۱:۰۵ عصر)yld.glm نوشته است:

ببین ازین مسائل خیلی زیاد تو اون دانشگاه اتفاق افتاده، اگه 140 واحد پاس کرده باشی یه تعهد ازت میگیرن و برگه فارق التحصیلی رو تقدیمت می کنن.

خیالت راحت باشه که کسی جات رو نمیگیره و هر وقت که بری ثبت نامت می کنن، مخصوصا امسال که آزاد تکمیل ظرفیت هم نداره. تو فقط اول برو پیش مدیر گروه، اون اگه بخواد میتونه کارِتو راه بندازه، مثل پارسال که بچه ها دانشگاه هنر تهران قبول شده بودن و اما هنوز اصلا پروپوزالشون تایید نشده بود. سازمان مرکزی هم اولش یکم اذیت می کنه ولی نهایتا مشکلت رو حل می کنن، پایان نامه کارشناسی رو که اصن سخت گیری نمی کنن، چطور نمرهَ ش مردود اعلام شده؟

اسمم تو لیست استاد راهنما ثبت نشده بوده که نمره م رو وارد کنه!!22

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
              آخرین ارسال: Sahab
                جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,226 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
                انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,390 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
                آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,480 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
                نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,500 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
                نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,319 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
                اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,233 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
                اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,404 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
                hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,497 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
              آخرین ارسال: alireza
                نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,136 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
              آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان