ایران شهرساز
تاپیک های سوالات برنامه ریزی و طراحی شهری تا الان 60سوال درسایت قرار داده شدکلیک کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: تاپیک های سوالات برنامه ریزی و طراحی شهری تا الان 60سوال درسایت قرار داده شدکلیک کنید (/showthread.php?tid=7630)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: 10 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - VAHID_MIRI20 - ۱۳۹۰-۱۱-۱۷

دوستان پایه باشید بعد کنکور کتاب سوزان راه بندازیم
خداییش دل آدم رو وا می کنه

RE: 10 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - iliaa - ۱۳۹۰-۱۱-۱۷

اول بذارید نتایج بیاد، یه وقت دیدید بازم لازمتون شد!

RE: 9 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۱-۱۷

این روزها که میگذرد بیشتر به این نتیجه می رسم که ای دریغ و حسرت همیشگی ......... ناگهان چه زود دیر می شود:s
(۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۰۴:۱۹ عصر)VAHID_MIRI20 نوشته است: دوستان پایه باشید بعد کنکور کتاب سوزان راه بندازیم
خداییش دل آدم رو وا می کنه

ما کتاب هایمان را بسی دوست میداریم:heart: شاید به خاطر علاقه وافرمان به این کتاب هاست که میخوام پشت کنکور بمانیم و با کتاب هایمان خوش بگذرانیم:D

RE: 9 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - alireza - ۱۳۹۰-۱۱-۱۸

هفته آخر و برنامه های شما برای این هفته...

RE: 8 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - mehdime007 - ۱۳۹۰-۱۱-۱۹

من یه پیشنهاد دارم ،اونم اینکه اگه میشه دوستان بیان و تو همین تاپیک درصد هایی رو که احتمال می دن تو کنکور امسال بزنن رو منصفانه اعلام کنن ، تا بعد از کنکور ببینیم که چقدر درصدهامونو درست حدس زده بودیم؟! (الکی درصدهاتونو کم نگید!)
اول از خوم شروع می کنم :
زبان 25%
مبانی نظری 40%
مباحث 45%
تاریخ 45%
آمار 0 % ... خدا رحم کنه !
با این اوصاف هم رتبم احتمالا 400 تا 500 :cool:

RE: 5 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - reza1366 - ۱۳۹۰-۱۱-۲۱

ان شالله که کنکور امسال آسون باشه و سوالات را بعد از کنکور در سایت بزاریم{هر کدوم را که یادمون باشه}

RE: 5 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - ala sh - ۱۳۹۰-۱۱-۲۲

من 10 روزی هست که خیلی برنامه هام بهم ریخته
بد درس میخونم و کم
شاید از استرس باشه...
کسی وضعیت مشابه من رو داره؟!
(۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۹:۲۲ صبح)mehdime007 نوشته است: من یه پیشنهاد دارم ،اونم اینکه اگه میشه دوستان بیان و تو همین تاپیک درصد هایی رو که احتمال می دن تو کنکور امسال بزنن رو منصفانه اعلام کنن ، تا بعد از کنکور ببینیم که چقدر درصدهامونو درست حدس زده بودیم؟! (الکی درصدهاتونو کم نگید!)
اول از خوم شروع می کنم :
زبان 25%
مبانی نظری 40%
مباحث 45%
تاریخ 45%
آمار 0 % ... خدا رحم کنه !
با این اوصاف هم رتبم احتمالا 400 تا 500 :cool:

اینکه اصلا اصولی نیست که قبل کنکور %هارو بر اساس حدسیات بگیم!
به سختی و اسونی درس بستگی داره!
بهتره بعد از اتمام کنکور اینکارو بکنیم واقع بینانه تره و میشه بطور نسبی از وضعیتمون مطلع شیم...

RE: 5 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - URBAN 98 - ۱۳۹۰-۱۱-۲۲

مطمئنا خیلیا از استرس کمتر میخونن خود من هم از اون دسته هستم اما بهترین کار اینه که سعی کنی آرامشتو حفظ کنی و اون مباحثی که بیشتر دوست داری را موقع استرس مرور کنی در این شرایط حفظ آرامش و اعتماد به نفس حتی از مرور کردن واجب تره خودتون را قبول شده تصور کنید.موفق باشید
مطمئنا خیلیا از استرس کمتر میخونن خود من هم از اون دسته هستم اما بهترین کار اینه که سعی کنی آرامشتو حفظ کنی و اون مباحثی که بیشتر دوست داری را موقع استرس مرور کنی در این شرایط حفظ آرامش و اعتماد به نفس حتی از مرور کردن واجب تره خودتون را قبول شده تصور کنید.موفق باشید

RE: 5 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - saeiideh - ۱۳۹۰-۱۱-۲۲

بچه ها اصلآ به استرس فکر نکنید قطعآ هر کس تلاش کرده باشه نتیجه اش را میگیره منتها به شرطی که از مانعی مثل استرس بگذره.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی پزشکی شفا:
چاي حاصل از برگ نعناع در كاهش استرس، بيخوابي و سردردهاي عصبي كاربرد دارد.
اگر چیز دیگه ای هم پیدا کردم که بتونه توی این روزهای آخر به دردتون بخوره خبر میدم، پس چایی نعنا فراموش نشه
[font=tahoma]:)

[/font]

RE: 5 روز::شمارش معکوس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره - iliaa - ۱۳۹۰-۱۱-۲۲

چایی بابونه رو هم حتما اضافه کنید!