امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات ازمون تحلیل تشریحی برنامه ریزی شهری -آزاد93
مرسی.من ضعف نوشتم که راه اهن و ازاد راه اگخ شهر اون سمتی توسعه پیدا کنه الودگی صوتی و زیست محیطی داره بعد تهدیدم نوشتم خطر طغیان رودخانه خصوصا که در جهت باد غالبه.:ی
لب دریا هم کلی الاچیق و سایبون کشیدم یعنی تفریحی فلان:))) امیدوارم برگمو خط نکشه روش بندازه اونور :))) 63
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۹ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۰:۵۹ عصر)sara.k نوشته است: بچه ها از جمعیت عددی که داده بود استفاده کردید؟بعد اینکه همون روند تحلیل و هدف و راهبرد و اینا رو همه انجام دادید؟نقاط قوت و ضعف و فلان؟

من از جمعیتش استفاده چندانی نکردم فقط تو سطوح شهر گفتم که مثلا با توجه به جمعیت ایقد درصدش مسکونی باشه و ...

روندشم همون شناخت و تحلیل رو رفتم. بعد سواتشو فقط قوت و فرصت نوشتم چون ضعف و تهدید نداشت به نظرم29

بعدشم که چشم انداز و اهداف و راهبرد و سیاست و طرح و سازمان فضایی پیشنهادی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۴۷ عصر)sara.k نوشته است: مرسی.من ضعف نوشتم که راه اهن و ازاد راه اگخ شهر اون سمتی توسعه پیدا کنه الودگی صوتی و زیست محیطی داره بعد تهدیدم نوشتم خطر طغیان رودخانه خصوصا که در جهت باد غالبه.:ی
لب دریا هم کلی الاچیق و سایبون کشیدم یعنی تفریحی فلان:))) امیدوارم برگمو خط نکشه روش بندازه اونور :))) 63
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۹ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۰:۵۹ عصر)sara.k نوشته است: بچه ها از جمعیت عددی که داده بود استفاده کردید؟بعد اینکه همون روند تحلیل و هدف و راهبرد و اینا رو همه انجام دادید؟نقاط قوت و ضعف و فلان؟

من از جمعیتش استفاده چندانی نکردم فقط تو سطوح شهر گفتم که مثلا با توجه به جمعیت ایقد درصدش مسکونی باشه و ...

روندشم همون شناخت و تحلیل رو رفتم. بعد سواتشو فقط قوت و فرصت نوشتم چون ضعف و تهدید نداشت به نظرم29

بعدشم که چشم انداز و اهداف و راهبرد و سیاست و طرح و سازمان فضایی پیشنهادی

آره واسه آلودگی صوتی آزادراه و راه آهن میشد نوشت ضعف و تهدید ولی چون همین یه مورد بود من صرفنظر کردم.

منم دقیقا کنار دریا یه پلاژ ساحلی پیشنهاد دادم با کلی آلاچیق و مکان استراحت

توسعه منطقه ای رو هم گفتم چون دریا داریم تو شهر میشه از طریق ایجاد منطقه آزاد تجاری و افزایش واردات و سرمایه گذاری بخش خصوصی ارتقا داد.

در کل هر چی به ذهنم رسید نوشتم تا برگه پر و پیمون بشه حالا چقدرش درست بوده الله اعلم4
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
:)))))))) خب کاملا مشخصه یه مشت ادم عیاش شهرساز بشن چه اتفاقی میفته:))))

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ازمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری-ارشد دانشگاه ازاد sara.k 2 2,156 ۱۳۹۳-۳-۸، ۱۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  لینک داغ....سوالات کنکور آزاد 1392-مرحله دوم برنامه ریزی شهری alireza 4 1,588 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال اسکیس ارشد آزاد طراحی شهری 1392 godonly. 0 977 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  جایزه بزرگ برای ارسال سوالات تئوری دانشگاه آزاد 1391 برنامه ریزی شهری alireza 1 1,232 ۱۳۹۳-۳-۶، ۰۶:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/سال 90 Brightness 0 2,402 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/سال ۸۷ Brightness 0 1,287 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۹:۲۱ صبح
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/ سال 86 Brightness 0 1,362 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۹:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان