امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیاید خودمونو معرفی کنیم
ممنون برای ایجاد این تاپیک
الهام هستم از مادستان
(نام کاربری ala رو برای اینکه الهام قبلا ثبت شده بود گذاشتم)
کارشناسی رو هم دانشگاه آزاد همدان خوندم
برای بار 2وم برای قبولی ارشد تلاش میکنم البته ارشد ازاد همدان مرخصی گرفتم تا ببینم نتیجه ازمون چی میشه...
خوشحالم از اینکه در دنیای مجازی و در فضای علمی این سایت با دوستان خوبی اشنا شدم ...
ارزوی کامیابی یرای همتون دارم ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، alireza ، .Utopia ، mehdime007 ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، shahryar ، پریسیما ، روجا ، مهسا_mahsa
Big Grin 
سلام پویام ترم 7معماری اگه کسی میتونه کمکم کنه.........
سلام الهام جان ایشالا امسال قبول میشی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، ala sh ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، diamond ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، ali_ahmadi ، مهسا_mahsa
    با سلام خدمت همه ی دوستان گل این سایت
    کوچیک شما مهدی محبت دار هستم ، متولد تیر ماه 1366 ، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از غیرانتفاعی سبلان اردبیل ، اهل اردبیل هم هستم .در حال حاضر هم دارم برای ارشد برنامه ریزیه شهری می خونم ،اولین بارم هستش که می خوام شرکت کنم .
    با آرزوی موفقیت برای همه ی بچه های خوب این سایت و البته خودم :cool:.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ala sh ، ایلیا ، diamond ، Sadeghpour ، alireza ، 0RKIDEH ، shahryar ، پریسیما ، روجا ، مهسا_mahsa
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۱۰:۱۰ صبح)1368 نوشته است: سلام پویام ترم 7معماری اگه کسی میتونه کمکم کنه.........
    سلام الهام جان ایشالا امسال قبول میشی
    مرسی همینطور شما
    در چه زمینه ای کمک میخواید؟

پاسخ
     سپاس شده توسط diamond ، Sadeghpour ، مهسا_mahsa
    سلام، من پرستو هستم. متولد 1367،
    فارغ التحصیل مهندسی شهرسازی از دانشگاه دولتی بجنورد، 1389
    دانشجوی ترم آخر، ارشد برنامه ریزی منطقه ای، دانشگاه آزاد تهران مرکز.
    با مهندسین مشاور زیادی کار کردم، مهمترینشون امکو ایران بوده...
    در حال حاضر هم دارم تدریس می‏کنم.
    علاقه خیلی خیلی زیادی هم به رشته شهرسازی و پروژه های مربوطه دارم
    اما متأسفانه چند وقته به علت تغییر مکانم از تهران به شهرستان از کار در مهندسین مشاور محروم شدم و این واقعاً واسم ضربه بزرگیه. اما تدریس رو هم خیلی خیلی دوست دارم.
    همین دیگه ....
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، ایلیا ، diamond ، Sadeghpour ، alireza ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، .Utopia ، shahryar ، mehdime007 ، محروم ، پریسیما ، **urban designer ، Mohsenurbanism ، قاصدک ، روجا ، مهسا_mahsa
    منم کسری هستم دانشجوی ترم 5شهرسازی دانشگاه کردستان .شهرسازی میخونم و واقعا از شهرسازی لذت میبرم.:Dدر اینده میخوام طراحی شهری بخونم و امیدوارم بتونم اسکیسم رو از این تابستونی که در راهه قویی کنم و دیگه همین:D
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، diamond ، alireza ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، shahryar ، محروم ، پریسیما ، روجا ، مهسا_mahsa
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۳:۳۱ عصر)كسري نوشته است: منم کسری هستم دانشجوی ترم 3 شهرسازی دانشگاه کردستان .شهرسازی میخونم و واقعا از شهرسازی لذت میبرم.:Dدر اینده میخوام طراصحی شهری بخونم و امیدوارم بتونم اسکیسم رو از این تابستونی که در راهه قویی کنم و دیگه همین:D

خوش هاتی( حاتی؟؟!!!) :D:D
    ترجمه: خوش آمدید!!!:D:D( آموزش زبان کـــردی ):D:D

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، diamond ، Sadeghpour ، shahryar ، محروم ، kasrak ، روجا ، مهسا_mahsa
    سلام
    صادق پور هستم متولد شهريور1364 سال پيش برا ارشد شهرسازي علوم و تحقيقات تهران شركت كردم كه البته چون سربازي بودم زياد موفق نشدم و توي تكميل ظرفيت علوم و تحقيقات كرمان قبول شدم ولي بنا به يه سري مسائل ترجيحا خارج از كشور رو برا ادامه تحصيل انتخاب كردم و الان در حال خوندن زبان انگليسي برا گرفتن مدرك آيلتس (IELTS) و بعدشم اگه خدا بخواد.....
    از لحاظ كاري هم حدود يك سال توي شهرداري به عنوان مشاور شهردار بودم ولي بعدش بيشتر به فعاليت هاي تجاري و بيزينس و صادرات رو آورم.....اما چون به شهرسازي علاقه دارم ...هيچ وقت رهاش نمي كنم و دوست دارم هميشه توي اين رشته به روز باشم ...برا همون سايت ايران شهرساز رو انتخاب كردم ...
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، alireza ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، diamond ، ala sh ، shahryar ، mehdime007 ، محروم ، kasrak ، پریسیما ، **urban designer ، روجا ، مهسا_mahsa
    سلام
    الناز هستم متولد سال 68
    دانشجوی ترم 7 شهرسازی . امسال هم هیچ امیدی به قبولی تو کنکور ندارم ( چون اصلا درس نخوندم ):s:s:s

با این سایت خیلی اتفاقی اشنا شدم و الان هم متاسفانه زیاد وقت ندارم که به اینجا سر بزنم ولی این محیط رو خیلی دوست دارم.
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، .Utopia ، 0RKIDEH ، diamond ، shahryar ، mehdime007 ، محروم ، kasrak ، **urban designer ، روجا ، مهسا_mahsa
    ارکیده متولد اردیبهشت 61
    کارشناس آمار از دانشگاه آزاد تهران مرکز
    الانم ترم اول ارشد مدیریت شهری نور طوبی هستم خیلی هم راضی ام
    شاغل در اداره دولتی در تهران و محل کارم یه جورایی در ارتباط با شهرسازیه
    خیلی خیلی خوشحالم از آشنایی با دوستان خوب در این سایت خوب

برای همگی از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم

و تشکر ویژه از مهندس دهقان بخاطر راه اندازی چنین سایتی و مدیریت جو علمی سایت و روابط خوب و صمیمانه کاربران
    منتظر معرفی بقیه دوستان هستیم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، ایلیا ، diamond ، ala sh ، saeed nasiri majd ، shahryar ، godonly. ، JAVAD4050 ، پریسیما ، **urban designer ، قاصدک ، روجا ، مهسا_mahsa

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      معرفی نامه مهسا مهساM 6 4,349 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۸:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان