امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط چند روز دیگر تا اعلام نتایج باقی مانده است امیدواریم همه شما بهترین رتبه ها را ..
دوستان اگر درصدهاتون را درست اعلام کرده باشید با تلرانس کمی قابل اعتماد است
سال قبل رتبه 2 را پیش بینی کرده بودیم که شد 4
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
1 روز دیگر...

پاسخ
 سپاس شده توسط najme
میگن فردا نتایج میاد! میگن سنجش همیشه یه تاریخی میگه اما 1 روز جلوتر اعلام میکنه!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خبرهای بسیار خوبی برای برنامه ریزی شهری داریم
داغ داغ داغ
در مورد سوال مرحله دوم هست که بدلایل امنیتی در سایت قرار داده نمی شود و از طریق پیامک یا ایمیل ارسال میشود برای افراد متقاضی

پاسخ
 سپاس شده توسط najme
استرس من از اینه که یه دفعه ای رتبم دور از انتظار باشه

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۰، ۱۱:۴۴ عصر)AliReza نوشته است: خبرهای بسیار خوبی برای برنامه ریزی شهری داریم
داغ داغ داغ
در مورد سوال مرحله دوم هست که بدلایل امنیتی در سایت قرار داده نمی شود و از طریق پیامک یا ایمیل ارسال میشود برای افراد متقاضی
خوش خبر باشین همیشه ... منتظریم که بشنویم ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوش خبر باشید می رسیدمثل همیشه به داد ما می رسید .چیکار کنیم که خبر خوبتونو بشنویم؟ بی صبرانه منتظریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۰، ۱۱:۴۴ عصر)AliReza نوشته است: خبرهای بسیار خوبی برای برنامه ریزی شهری داریم
داغ داغ داغ

خوش خبر باشییید به شدت منتظر شنیدن خبر هستیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام...
بچه ها چرا جوابارو نمیزنن .... :((
انشاا.. که خوش خبر باشید :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من رتبه م 151 شد :(

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,956 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,760 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,604 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,500 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,987 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 996 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,143 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
        هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 882 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
        مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 810 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,018 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان