امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا امسال غیراستانداردترین و بیخودترین کنکور ارشد شهرسازی تاریخ ایران بوده .شک نکنید..........
یه جای کار میلنگه.این درصدا غیرواقعین ......... اون از ابهام و سردرگمی مرحله اول اینم از دسته گل مرحله دوشون ....... دسته جمعی باید تو سایت سنجش اعتراض بشه.... یه صفحه نصفه نیمم پر کرده باشید درصدش بیشتر از ایناست........ واقعا این درصدای مرحله دوم غیر قابل باورند...... رتبه های نهاییم یه مقدار مشکوک میزنن.... واقعا امسال غیراستانداردترین و بیخودترین کنکور ارشد شهرسازی تاریخ ایران بوده .شک نکنید..........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni
واقعا که مسخره است...اخه ما با چه انگیزه ای دوباره بشینیم بخونیم....با خودشون فکر نمیکنن که یه تصمیم کوچیک و مزخرف از طرف اونا زندگی خیلی ها رو تحت تاثیر میزاره...[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni ، mardin ، pooye_zec ، godonly.
دوستان نظرتون چیه بشینین در مورد نحوه حل سوال صحبت کنین تا هم ما استفاده کنیم هم ببینیم اونایی ک بهتر زدن کارشون چ نکته مثبتی داشته ک تونسته درصد خوبی کسب کنه

من یه نمونه ک دیدم اصلن منظور سوال رو نفهمیده بود مثلا برای سوال اول ک پرسپکتیو خواسته بود یه عده رفته بودن کنج رو اصلاح کرده بودن[img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img]
در حالی ک سوال واضح گفته بود پرسپکتیو خوب طراح وقتی ببینه دانشجو کلا سوالو نفهمیده شاید نمره خوبی نده بهش !!!

منتظر نظرات شما هم هستم [img]/images/smilies/sheklak/18.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگر امکانش هست اون دوستی ک 75 درصد اسکیس زده بیان و بگن چطوری سوالو حل کردن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط نجران
    (۱۳۹۳-۶-۸، ۰۵:۱۵ عصر)'f.mohammadi' نوشته است: اگر امکانش هست اون دوستی ک 75 درصد اسکیس زده بیان و بگن چطوری سوالو حل کردن

منم همین درخواست رو دارم...اگه امکان داره دوباره بکش بزارش اینجا....

پاسخ
    واقعا مسخره ترین کنکور بود.بخدا من خوب امتحان دادم ولی 5 برام زدن این چه انصافیه کسی که حتی نرسیده شیتو ببنده تهران قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟
    این مرحله دوم بیشتر به نفع رتبه های خیلی زیاد بود مثلا رتبه حدود350 تهران آورده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی نیس که صدای ما رو بشنوه و رسیدگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ما چون بلد نیستیم اعتراض کنیم که اینه! کنکور باید یه چهارچوب مشخص داشته باشه نه اینکه هر سال دلخواه آقایون تغییر کنه...
      اگه یسوالو جواب میدادیم هم بیشتر از 2 میشد.
      بیاید اعتراض کنیم و بگیم حداقل بهمون بگن به چه دلیل این نمره رو دادن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        این شماره پیامک شبکه خبره: 1000601،
        بیاید اعتراض بزنیم و مثه بچه های معماری بخوایم یه چارچوب به این کنور بدن! از ما که گذشت برای بعدی ها حداقل ضابطه داشته باشه نه که به اکثریت بصورت تیپ نمره 2 بدن!!!!!

پاسخ
        با سلام خدمت تمام کسایی که امسال کنکور داشتند به کسایی که قبول شدند تبریک می گم و برای کسانی که با وجود زحمات زیاد برای مرحله 1 و 2 مردود شدند آرزوی صبر و تسلیم نشدن دارم(چون خودم چند سال پیش به خاطر همین موضوع ادامه تحصیل رو کنار گذاشتم داغ دلم تازه شد! و مشغول به کار شدم(کار غیر مرتبط به رشته تحصیلی)  یادمه همین موقع ها بود که شوکه شده بودم صبح ها که از خواب بیدار می شدم آرزو میکردم کاش اون نوشته مردود رو سایت سنجش فقط یه خواب بود ولی وقتی تقویم رو میدیدم و گذشتن تاریخ اعلام نتایج رو روزم رو با گریه شروع می کردم انقدر که خانواده ام هم با خودم غصه می خوردن مخصوصا مادرم که شاهد تلاش هام بود. ولی بالاخره گذشت هر چقدر که تلخ بود ولی هنوز هم از اون موضوع ناراحتم چون میبینم قضیه حل نشده و دل ها همچنان می شکند به خاطر بی عدالتی البته بیشتر از نصف کسایی که قبول می شوند هم دست خوب هم تئوری خوبی داشتند ولی بودند کسانی که من از نزدیک با اون ها آشنا بودم و از نتیجه تئوری و سبک کاریشون مطلع بودم(که چقدر ضعیف و ضعیف و ضعیف بودند) و قبول شدند و الان دارن برای امتحان دکتری میخونن!شاید هم دکتری!
        به نظر من اگر آقای مدیر بخان میتونید یه نامه برای مدیران گروه تمام دانشگاه هایی که رشته طراحی شهری رو دارند تهیه بشه و به تمام اونها ارسال بشه تا در جلسات گروه که مهر ماه آغاز میشه مطرحش کنند شاید روش آزمون اسکیس رو عاقلانه تر کنند و بهش ساختار بدن تا از ناعدالتی موجود شاید کاسته شود.
        دوستان شاید پیشنهادات بهتری داشته باشند.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، zohreh67 ، haleh67 ، سعادتی
        اگه بچه ها موافق باشن یه تایم مشخص کنیم و دسته جمعی بریم سازمان سنجش! موافقین؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,441 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,026 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,614 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,079 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,882 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,698 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,528 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,431 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,150 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان