امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور طراحی شهری داری بیاااااا اینجااااااااااا سریع
سلام من یه سوال دارم اگه میشه هرچه زودتر ج بدییییین
من رشته فضای سبزم میخوام طراحی بدم تو این مدت به نظرتون میتونم مجاز شم؟؟؟؟؟؟چیکار کنم؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    چی بخونم؟کدومکتابا رو بخونم؟؟؟این مدت میشه کاری کرد؟
    ممنوون از لطفتون همگی موفق باشید

پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۳، ۱۰:۴۱ عصر)ar.91 نوشته است: سلام من یه سوال دارم اگه میشه هرچه زودتر ج بدییییین
    من رشته فضای سبزم میخوام طراحی بدم تو این مدت به نظرتون میتونم مجاز شم؟؟؟؟؟؟چیکار کنم؟؟

حتما می تونید
    منابع رو که در سایت قرار گرفته دانلود کنید
    بخونید و خلاصه نکاتی که در سایت قرار گرفته رو مرور کنید
    در امتحان مرحله دو می تونید جبران کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
    سلام به همه و خسته نباشید من ی سوالی از دیشب ذهنم و مشغول کرده فکر کردم شما میتونید کمکم کنید
    سوال 116 (تحلیل) آزمون (سراسری)93 از کدوم منبع هستش؟
    ممنونم میشم خیلی.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۹-۵، ۱۰:۲۴ صبح)arch111 نوشته است: سلام به همه و خسته نباشید من ی سوالی از دیشب ذهنم و مشغول کرده فکر کردم شما میتونید کمکم کنید
      ممنونم میشم خیلی.

دوست عزیز سوالو بنویسید لااقل
      که نخوایم دنبالش بگردیم

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      (۱۳۹۳-۹-۵، ۱۰:۲۴ صبح)arch111 نوشته است: سلام به همه و خسته نباشید من ی سوالی از دیشب ذهنم و مشغول کرده فکر کردم شما میتونید کمکم کنید
      ممنونم میشم خیلی.

بحث CPTED چند ساله که در کنکور به صورت تکراری مطرح میشه! منبع خاصی برای این سوال نیست.CPTED به صورت گذرا در سیر اندیشه 3( به صورت پاوررقی) و چند تا مقاله (به صورت کامل )مطرح شده.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط arch111 ، Brightness
      سوال اینه والا منبعشو نمی دونم فقط آشنا بود همین 4

فایل‌(های) پیوست شده
      .bmp   untitled.bmp (اندازه: 1.15 MB / تعداد دفعات دریافت: 31)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط arch111
      (۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۲۳ عصر)oyster نوشته است: سوال اینه والا منبعشو نمی دونم فقط آشنا بود همین 4

پاسخ
      میتونین از این مقاله استفاده کنین 67

فایل‌(های) پیوست شده
      .pdf   C.P.T.E.D.pdf (اندازه: 234.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 50)

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، arch111 ، oyster
      (۱۳۹۳-۹-۵، ۰۸:۱۷ عصر)shahrsaz.h نوشته است: میتونین از این مقاله استفاده کنین 67

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,144 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,330 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,363 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,315 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,196 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,745 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,626 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,655 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,605 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان