امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه ویژه اسکیس طراحی شهری 94
آقای دهقان من یه سوالی داشتم. حالا که اینجا درخواست عضویت میدیم فعالیتمون رو کجا انجام بدیم؟ همون بخش خانم معطریان هست؟پس اون قسمتی که تو سایت اسکیس هست چه ارتباطی با این عضویت ها داره؟ ممنون میشم جواب بدین.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۱۵، ۰۲:۵۹ عصر)nassim_nassim نوشته است: آقای دهقان من یه سوالی داشتم. حالا که اینجا درخواست عضویت میدیم فعالیتمون رو کجا انجام بدیم؟ همون بخش خانم معطریان هست؟پس اون قسمتی که تو سایت اسکیس هست چه ارتباطی با این عضویت ها داره؟ ممنون میشم جواب بدین.

فعالیت را در همان تالار مرحله دوم انجام دهید و کارهاتون را آپلود کنید.
    سایت اسکیس امسال در ایران شهرساز دنبال می شود.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط nassim_nassim
    منم میتونم باشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.ببخشید من چند وقتی رو نبودم کارم افتاد بیمارستان یه عمل سخت داشتم.کارام اماده بودن ولی اپلود نکردم الان منو حذف کردید؟؟؟؟
    لطفا تمرینای مرحله دوم رو برام ارسال کنید.تا کی وقت داریم؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۱-۲، ۱۰:۲۵ صبح)ملیحه م نوشته است: سلام.ببخشید من چند وقتی رو نبودم کارم افتاد بیمارستان یه عمل سخت داشتم.کارام اماده بودن ولی اپلود نکردم الان منو حذف کردید؟؟؟؟

سلام ملیحه جان،خوشحالیم که حالتون رو به بهبودی ست، کسی حذف نشده،مهندس مرضیه الان کمی درگیر هستن،به محض بازدید از سایت راهنماییتون میکنند.
      آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
      پاسخ
       سپاس شده توسط m.marziye
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۶، ۰۷:۴۵ عصر)draz نوشته است: منم میتونم باشم

بله حتما تمرین ها رو انجام بدید و برای کرکسیون من در خدمتم
      آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
      Jim Rohon
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۱-۲، ۱۰:۲۵ صبح)ملیحه م نوشته است: سلام.ببخشید من چند وقتی رو نبودم کارم افتاد بیمارستان یه عمل سخت داشتم.کارام اماده بودن ولی اپلود نکردم الان منو حذف کردید؟؟؟؟

این تمرین های دوم

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27145

اطلاعات انجام هم درصورت نیاز داخل جزوه هست

پاسخ
      سلام منم مسخام عضو بشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۶:۴۶ عصر)afsane.mv نوشته است: سلام منم مسخام عضو بشم

عضو شدید
      به مهندس معطریان پیام دهید.
      http://www.iranshahrsaz.com/member.php?a...e&uid=2823

پاسخ
      سلام ،منم ميخام عضو بشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,176 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,340 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,370 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,317 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,199 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,554 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,755 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,646 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,667 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,606 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان