امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین خبر...سوالات امسال ارشد برنامه ریزی شهری-کنکور92-خیلی آسون بود.
من یه سوالی دارم..محله عباس آباد زمان صفویه به وجود اومده؟!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۳:۴۰ عصر)ne_sh67 نوشته است: من یه سوالی دارم..محله عباس آباد زمان صفویه به وجود اومده؟!

آره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۴:۳۸ عصر)**urban designer نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۳:۴۰ عصر)ne_sh67 نوشته است: من یه سوالی دارم..محله عباس آباد زمان صفویه به وجود اومده؟!

آره
رفرنس دارید؟کجا گفته شده؟!

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۲:۱۷ عصر)YouSef_mehdipor نوشته است: درود:
واقعا از این مسخرتر نمیشه، مردم رو مسخره کردن برا چی اینقدر خوندم که دیگه کاری به مرحله 2 نداشته باشم ولی انگار نه انگار.نمیدونم چیکار کنم به خدا،من از رشته دیگه اومده بودم گفتیم حداقل مرحله 1 رو خوب بدیم دیگه مرحله 2 رو بی خیال شیم ولی......

دقیقا مثل منی خیلی نا امید شدم
اینطور که پیداست همه در یه سطح هستن
آخرش یا آزمون مرحله دوم خیلی سخته
یا معدل تاثیر بیشتره که در هرصورت من میرم غاز چرونی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

رفرنس ندارم ولی مطمعنم که زمان صفویه بوجود اومد

پاسخ
     سپاس شده توسط tabe
    زمان خیلی کم بود.آمار 20 تا سوالم موند .10 تا هم از زبان موند
    22102
    آخرین ارسال های من :

مثبت بیندیش ، اگر مثبت را انتظار داری

105
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۶:۴۵ عصر)میریاما نوشته است: زمان خیلی کم بود.آمار 20 تا سوالم موند .10 تا هم از زبان موند
    22102

وضعیتت خیلی بهتر از منه که هیچی زبان نزدم2

پاسخ
     سپاس شده توسط پرندیس
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۵:۵۰ عصر)سوره نوشته است:

رفرنس ندارم ولی مطمعنم که زمان صفویه بوجود اومد
    آخه من تقریبا مطمئنم که واسه زمان قاجاره..کجا گفته واسه صفویه؟!تو گوگل هم یه سرچ بزنید..

پاسخ
    با سلام خدمت همه
    والله من که الان سربازم و کاملا درس گذاشته بودم کنار (فقط با اطلاعات پارسالم تو کنکور شرکت کردم) ، خیلی تعجب کردم که سوالات اینطوریه ... البته آسون بودن سوالات رقابت رو خیلی سخت تر میکنه ... اما در مورد زبان و آمارش به نظر منکه خیلی سختتر از پارسال شده بود .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    aslan rahat nabod dar kol pichideh bodddddddd

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,627 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,345 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,080 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,664 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,933 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,740 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان