امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنامه های نهایی ارشد 92 اومد. نمرات اسکیس تون رو اینجا بذارید
با سلام
لطفا دوستان کارنامه های نهایی رو که سنجش اعلام کرده بگیرن و نمرات اسکیس تون رو اینجا بذارید تا ببینم امسال نمرات اسکیس رو چطوری دادن؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام مهندس.در سایت اسکیس و این تاپیک تعدادی از دوستان کنکوری درصدهاشونو اعلام کردن،میتونید مشاهده کنید :
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=762
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، foroogh.r ، **urban designer

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,348 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,296 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,165 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,037 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,279 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 652 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,622 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 0 528 ۱۳۹۵-۸-۱، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 852 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 835 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان