امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت ورود به جلسه مرحله دوم 92
بعد یه چیزی الان داشتم سایت سنجشو زیر و رو میکردم،امتحان بچه های موسیقی به تاریخ 27ام بوده ، سنجش 26ام کارتشونو داده،ماله مارو اینجوری نکنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mery
بچه ها نگران نباشید اینا از هر چیز بگذرن از پول64 نمیگذرن68
تازه من تصمیم دارم بزرگ شدم بشم رئیس سنجش قول میدم در زمان ریاست من از این نارسایی ها وجود نداشته باشه113
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط mery
بچه ها بچه ها یه خبر،تا همین چند لحظه پیش فیلد کارشناسی ارشد سفید بود،نمیدونم چی شد یهو فیلدد ارشد به رنگ طوسی تغییر دادن
گزارش لحظه به لحظه از سایت سنجش
سنجش هنوز به یادمونه،هوراااااااااااااااااا

پاسخ
 سپاس شده توسط matata95 ، mery
شما که بیشتر در جریان هستید،رنگ توسی نشانه خوبیه...؟؟!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mery
    kasi midoone hozeye emtehani koja has? kheyli moheme bara ma ke tehran nistim .man alan nemidonam kodom hotel beram:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mery
    degh dad in sanjesh mano ...:(

پاسخ
     سپاس شده توسط mery
    اینقدر نگران نباشید...از پنج شنبه امتحانای اسکیس شروع میشن....تا چهارشنبه مجبورن کارتارو بدن...چهارشنبه تا شنبه هم کلی وقته....

پاسخ
     سپاس شده توسط mery
    بله رنگ توسی اصلا نشانه خوبی نیست یعنی اینکه سازمان سنجش ممکنه بخواد مرحله دوم رو حذف کنه:D
    حوزه امتحانی هم باتوجه به حرف دوستمون که درست هم هست تا چهارشنبه میدن جای نگرانی نیست فرصت به اندازه کافی هست

پاسخ
     سپاس شده توسط matata95 ، mery
    چه مسخره بازی در اوردن بابا رشته های دیگه تکلیفشون معلومه طراحی شهریها بدبختن معلوم نیست چند تا شیت تو چند ساعته
    نکننش 6 تا شیت تو 3 ساعت
    انگار امسال کنکور ارشد از طرف اموزش عالی برگذار نشد یه عده دوره همی خاله بازی کنکور گرفتن
    .........................
    پ.ن: من یادم نمیاد پارسال واسه مرحله دوم پول داده باشم !!!! پارسال پول دادیم یا ندادیم؟!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط matata95
      بله،پولم دادیم....
      این دوره زمونه مگه بدون پول کاریم انجام میدن....
      برا تعداد شیت هام اصلا نگران نباشید،حالا مثلا بگن ده تا شیت توی یه ساعت،آلان میشه کاری کرد؟....فکر کردن به این چیزا فقط استرسو زیاد میکنه....

پاسخ
       سپاس شده توسط mery

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,174 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,554 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 972 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: marzieh gh
        20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,351 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
        پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,172 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
        دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,093 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
        كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,498 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: yalda118
        مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,788 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: