امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت ورود به جلسه مرحله دوم 92
(۱۳۹۲-۴-۱۰، ۰۶:۴۴ عصر)matata95 نوشته است: بله،پولم دادیم....

مطمئنی ! من یادم نمیاد پس چرا !
یادت هست کی دادیم!؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط matata95
    آره دقیقا یادمه.....همون موقع که میخواستیم کارتو بگیریم.....آخه من معماری رو هم همینجوری امتحان دادم و تو رشته هام انتخاب کردم مجبور شدم پول کارت اونم بدم تا بتونم کارت طراحی شهری رو بگیرم،به خاطر همین یادم مونده....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط mery
      عه من کلا حافظم پاک شده پارسال درست به خاطر نمیارم از بس استرس داشتم
      مرسی (گل)

پاسخ
       سپاس شده توسط matata95
      parsal koja bargozar shod?

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      شاید امتحان رو می خوان بعد از ماه رمضون برگزار کنن.راستی چرا باید سازمان سنجش پول بگیره .مگه واسه ثبت نام ارشد 20 هزار تومان ندادیم.من مطمئنم همش دعوای گرفتن پوله.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        :(:(:(

پاسخ
        فردا کارت میاد اصلا نگران نباشین
        سازمان سنجش گفته بود که 11 تیر کارت میاد

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط rezvan87
        چقدر بی تابی میکنه دلم از بس که عاشق اسکیس طراحی شهری ام خدا کی اسکیس میدم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۴-۱۰، ۰۷:۲۵ عصر)bita.fazel.m نوشته است: parsal koja bargozar shod?
          برادران : خيابان انقلاب -دروازه دولت - دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم تهران)
          خواهران: فردوسی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط bita.fazel.m
          (۱۳۹۲-۴-۱۰، ۱۰:۴۱ عصر)pishrurbanist نوشته است:
          (۱۳۹۲-۴-۱۰، ۰۷:۲۵ عصر)bita.fazel.m نوشته است: parsal koja bargozar shod?
          برادران : خيابان انقلاب -دروازه دولت - دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم تهران)
          خواهران: فردوسی
          mamnoon ke javab dadin

پاسخ
           سپاس شده توسط pishrurbanist

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,171 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
            سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,554 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
            طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 972 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
          آخرین ارسال: marzieh gh
            20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,351 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
            پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,171 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
            دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,093 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
            كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,498 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: yalda118
            مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,788 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: