امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((2))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
سلام . خسته نباشید. گفتید رتبه ها تغییر کرده. میشه رتبه ی من رو دوباره حساب کنید . ممنون از لطفتون
طراحی شهری
زبان 5
مباحث 45.33
مبانی 50
تاریخ 28
تحلیل 65.33
معدل :16.44

آخرین ارسال های من :
    پیام یکی از اعضا:
    نقل‌قول: salam,, ba tavajoh be ink rotbehah oft peida karde, rotbeye jadide man chand mishe?
    zanan 13%
    mabahes 24%
    mabani 34%
    tarikh 18%
    tahlil 49%
    moadel:16.96

gofte budin rotbean 340- 380 mishe
    آخرین ارسال های من :

سلام.خسته نباشید.میشه رتبه من رو تخمین بزنید.
    کد ارسال 378
    زبان8/8
    مباحث26/66
    مبانی41/33
    تاریخ41/33
    تحلیل 57
    معدل 17/36

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۱۶ عصر)AliReza نوشته است: [quote='moalyi' pid='62887' dateline='1393330419']
    چرا اینقدر باید منتظر بمونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه فرمولو بذارین ما خودمون تخمین بزنیم؟
    ساعت ها وقت گذاشته میشه و رتبه تان را تخمین میزنیم ولی حاضر نیسیتد صفحات را مرور کنید جواب شما ساعت 10 صبح قرار داده شده است.
    لطفا قبل از ارسال مطالبی که مشکلی را حل نمیکند تامل فرمایید
    اینم لینک شما:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid62842

من واقعا شرمنده ام- ولی بخدا رفتم گشتم ندیدم- العفو63
    ولی یه وسال تا چقدر میشه روی این رتبه ها حساب کرد؟الان با این رتبه ارزش کلاس رفتن داره؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza
    سلام.وققتون بخیر.واقعا بهتون خداقوت میگم.
    ببخشید من یک سوال داشتم.
    من درصدامو طبق روش زیر حساب کردم میشه لطفا بفرمایید روش درستیه یا نه؟
    سوالای درست رو ضربدر ضریبش کردم .
    تعداد سوالای غلط رو در 3/1 ضرب کردم بعد از هم کم کردم.عدد بدست اومده رو تقسیم بر تعداد کل سوالا ضربدر ضریبش کردم.
    درسته؟29

آخرین ارسال های من :
      سلام...خسته نباشید
      هرچند که اصلا امیدی به قبولی ندارم ....Sigh
      اگه میشه رتبه منم تخمین بزنید
      زبان : 0
      مباحث : 56
      تاریخ : 25
      مبانی : 56
      تحلیل : 60-56 ؟!

معدلم : 16:80

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۷:۲۲ عصر)مهرسان نوشته است: سلام.وققتون بخیر.واقعا بهتون خداقوت میگم.
        ببخشید من یک سوال داشتم.
        من درصدامو طبق روش زیر حساب کردم میشه لطفا بفرمایید روش درستیه یا نه؟
        سوالای درست رو ضربدر ضریبش کردم .
        تعداد سوالای غلط رو در 3/1 ضرب کردم بعد از هم کم کردم.عدد بدست اومده رو تقسیم بر تعداد کل سوالا ضربدر ضریبش کردم.
        درسته؟29

دوست عزیز درصد گرفتن: (تعداد سوالات درست ضربدر 3 منهای تعداد سوالات غلط)تقسیم بر تعداد سوالات آن درس ضربدر 3

آخرین ارسال های من :
          نقل‌قول: zaban20
          mabahes60
          tarikh45
          tahlil70
          mabani60
          معدل:17.80

با سلام و تشکر فراوان.من دوبار درصدهامو گذاشتم ولی پاسخ شمارو نتونستم پیدا کنم لطف میکنید راهنمایی کنیدزبان 33مباحث 32مبانی17تاریخ 28تحلیل 40 معدل 15.20 با سپاس فراوان از توجه و وقتی که میگذارید

آخرین ارسال های من :
            vision ممنونم از راهنماییتون.
            ولی مگه هر 3تا سوال غلط 1 سوال درست رو حذف نمیکنه؟
            اینطوری که خیلی بیشتر درصدا کم میشه. چون در 3/1 ضرب نمیشه.17

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,936 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
            آخرین ارسال: gholamirayan
              نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,743 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
            آخرین ارسال: nassi
              دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,584 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,480 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
              ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,508 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
            آخرین ارسال: nassi
              دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,200 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
              راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
              دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان