امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه علاقه مندان مباحث اقتصاد شهری و منطقه ایی
قابل توجه علاقه مندان مباحث اقتصاد شهری و منطقه ایی

ضمن کسب اجازه از مدیریت سایت ایران شهرساز
دوستان علاقه مند به مباحث اقتصاد شهری و منطقه ایی و همچنین شهرهای صنعتی و توسعه صنعتی
می توانند به اولین و جامع ترین سایت خوشه های کسب و کار کشور
به لینک ذیل مراجعه نمایند

لازم به ذکر است که یادآور شویم، مبحث خوشه های صنعتی/خوشه های کسب و کار، یکی از مباحث جدید و به روز دنیا در عرصه برنامه ریزی شهری و منطقه ایی می باشد که دانشمندان زیادی در این حیطه به آن فعالیت دارند
در ایران نیز این مبحث از سال 1380 آغاز شده ولی متاسفانه اقدامات مقتضی و مناسبی صورت نگرفته، تا اینکه در چند سال اخیر این مبحث در جوامع دانشگاهی و صنعتی مورد توجه جدی قرار گرفت.
این سایت نیز پیرو اطلاع رسانی و اشتراک اطلاعات به علاقه مندان در سال 1392 راه اندازی شده که امید دارد بتواند در راستای توسعه دانش خوشه های کسب وکار کشور، قدمی هر چند کوچک بردارد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,278 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,570 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 943 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,075 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,745 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,313 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مشاوره بازار کار برنامه ریزی شهری بهتره یا طراحی شهری؟ Brightness 1 5,111 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  مشاوره طراحی شهری شناور،انتخاب اول معماری بزنم انتخاب دوم طراحی شهری؟؟ alireza 0 2,490 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۱:۳۸ عصر
  مشاوره چون طراحی شهری شناور باید همون تو قسمت شناور زد حالا مشکلی برام پیش میاد alireza 0 1,578 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۵ عصر
  من ترم 2 بودم شهرسازی میرم ترم 3 حالا میخام برا ارشد طراحی شهری بخونم عاشق رشتمم و کلی دغدغه دارم ک بتونم توش خیلی موفق hanie sabeti 0 1,215 ۱۳۹۳-۴-۷، ۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: hanie sabeti

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان