امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فایلهای ویژه مرحله دوم جمع آوری شده از ایران شهرساز
46-امكان سنجي ارتقاء كيفيت محيط از طريق پياده راه سازي محورهاي شهري مورد محور خيابان ارم بخش مركزي شهر قم
مقدمه ای بر طراحی پیاده راه ها

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   امكان سنجي ارتقاء كيفيت محيط از طريق پياده راه سازي محورهاي.pdf (اندازه: 317.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 100)
.pdf   مقدمه ای بر طراحی پیاده راه ها.pdf (اندازه: 2.53 MB / تعداد دفعات دریافت: 107)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 22shadi ، shb** ، تیلور ، atelieahjam ، archiman
47-اصول پيشنهادي نوشهرگرايي در برنامه ريزي محله هاي شهري
امكان سنجي قابليت پيادهروي در فضاي شهري بر پايه الگوهاي توسعه پايدار و نو شهرسازي

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   11000013891300.pdf (اندازه: 567.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 99)
.pdf   af_3824755sali 3-1.pdf (اندازه: 213.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 225)

پاسخ
 سپاس شده توسط 22shadi ، shb** ، تیلور ، alireza ، maryam taban ، atelieahjam ، archiman
48-یک هدیه ویژه...لینک داغ...سوالات و جواب مرحله دوم برنامه ریزی شهری در 16 صفحه سال 1391 دانشگاه آزاد
سوال سال 91 که شخصا تایپ نمودم:
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...AZ-COM.pdf
و جواب آن در 12 شیت:(اختصاصی ایران شهرساز)(اجازه انتشار حتی لینک هم ندارید)
لینک مستقیم بدون عضویت:
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...az-com.zip
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، تیلور ، haydariyan ، ehsan7550 ، maryam taban ، sharare ، atelieahjam ، archiman
مرسیییییی خیلی زحمت کشیدید یه دنیا ممنون.سال 92 چی؟جوابش اینا نیست؟من انقد گشتم تو نت گیج و ویجم قشنگ18

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان این فایل میتونه تو هدفگذاری و تحلیل سوات نوشتن واسه پدافند کمکتون کنه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   فرایند مطلوب برنامه ریزی شهری در حمله های هوایی از دیدگاه پدافند غیرعامل.pdf (اندازه: 520.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 97)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، 22shadi ، Saeedm ، maryam taban ، atelieahjam ، archiman
تشکر از مهندس تیلور با لینک مستقیم برای مهمان های گرانقدر
لطفا فایلهایی که احساس میکنید برای مرحله دوم مفید است را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید تا در سایت قرار دهیم.
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...az-com.pdf

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
دوستان در مورد توانمند سازی کسی مقاله خوب داره اگه بزاره تو سایت واقعععاااا ممنونش می شم
البته یه مقاله هست در مورد توانمندسازی سکونت گاه های غیر رسمی..به جزء اون

مممررررررسسسسییییی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان مشارکت کنند...

پاسخ
    (۱۳۹۳-۳-۵، ۰۴:۵۹ عصر)22shadi نوشته است: دوستان در مورد توانمند سازی کسی مقاله خوب داره اگه بزاره تو سایت واقعععاااا ممنونش می شم
    البته یه مقاله هست در مورد توانمندسازی سکونت گاه های غیر رسمی..به جزء اون

مممررررررسسسسییییی
    چالش ها و تنگنا های موجود در توانمند سازی سکونتگاه های غیر رسمی شهری و ارایه راهکار مناسب جهت اجرایی نمودن طرح های توانمند سازی

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   چالش ها و تنگنا هاي موجود در توانمند سازي سکونتگاه.pdf (اندازه: 145.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 98)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 22shadi ، atelieahjam ، archiman
    دوتا مقاله خوب که به دوستان پیشنهاد میکنم حتما بخونید بخصوص شادی جان

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   تجارب جهانی بهسازی و نوسازی بافت فرسوده.pdf (اندازه: 260.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 145)

پاسخ
     سپاس شده توسط 22shadi ، atelieahjam ، archiman

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,254 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,927 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,576 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,472 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,035 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,013 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 812 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 813 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان