امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد کتابای عصر کنکاش
در مورد کتابای کنکاش مجموعه تست هست جلد قرمز واقعا خوبه + کتاب مباحث عمومی هم خوبه. جامعه جامع. از پارسه که همه تعریف میکنن جامع تره
موفق باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۹، ۱۲:۵۵ صبح)Sh@bn@m نوشته است: سلام بچه ها کسی از کتابای عصر کنکاش چیزی میدونه ؟؟؟؟از نظر کیفیت؟؟؟؟کسی تا حالا خونده که بدونه چه طوریه؟؟؟

70 من درباره ی رشته طراحی و حتی شباهتاشون با برنامه ریزی نمیدونم ، اما نظر شخصیم اینه که حداقل برای برنامه ریزی شهری کتاب مباحث و تاریخ عصرکنکاش خوب هستند به نسبت کتابهای حجیم موسسات اسمشو نبر که نمیشه نگاهشون انداخت، زبانش هم از منابع زبانی که دیدم برای اونایی که وقت ندارن و کمی تنبل به نظر میرسن ، بد نیست اما درباره کتاب تستش نمیدونم چون هنوز چیزی نخوندم که بخوام تستشو بزنم :|
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
به نظر من خوبه من مجموعه آزموناشو خوندم توضیحاش خیلی خوب بود کامل گفته از چه صفحه کدوم کتاب اومده بضی سوالا حتی جمع بندی هم گذاشتهه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من کتابای عصر کنکاشو خوندم
خیلی خوبن
در کنار کتابای خانه شهرساز مکملای خیلی خوبی بودن
از یه منظر دیگه انگار به مطالب نگاه شده
دید خوبی به آدم میده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط oyster

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,543 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,337 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,015 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
Exclamation هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی godonly. 1 2,282 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۳۶ صبح
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,546 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,135 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,405 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 818 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
  ورکشاپ زبان عمومی و تخصصی شهرسازی (شاه کلید موفقیت در کنکور) alireza 0 794 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۱۳ عصر
  لیست مشاورین ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری ایران شهرساز در سال 95-ویرایش 1 alireza 5 2,306 ۱۳۹۴-۴-۷، ۰۸:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان