امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
(۱۳۹۰-۷-۷، ۱۱:۳۷ عصر)Gizmo نوشته است: مثل اینکه پرهام گفته کتاب گلکار پیدا نمیشه...کتابمو براتون اسکن کردم...
برای دانلود به لینک زیر بروید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

دوستان اینهمه به کتابهای تاریخ مصرف گذشته تکیه نکنید. کلگار که کاری به کنکور ارشد نداره. با چندتا مقالهاز اون خوندن همحل می شه. توسلی هم که 4 ساله بازنشست شده . یعنی سوال حفظی از کتابهاش نمی آد.
پس چرا حول و ولا ورداشتین که ای کتابهای نایاب رو گیر بیارین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۷، ۰۸:۵۴ عصر)asma نوشته است: مهندس ممنون برا راهنمايي و كمكتون
ولي من صفحات قبل رو چك كرده بودم و حتي از خيلي صفحاتش پرينت گرفتم ولي خوب جواب اين سوالم رو نگرفته بودم
شما كه در اين رشته 2سال زحمت كشيديد و به قولي پيشكسوتي يه كم بايد با ما تازه واردا حوصله بيشتر كنيد.

چشم
ولی شما هم تو شرایط من بودید دیگه صبر و حوصله براتون معنی نداشتم اونایی که قبول نشدن و خیلی هم زحمت کشیده بودن حرف منو درک می کنند.
من باز هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدادم براتون چون تنها چیزی که فعلا آرومم میکنم سر زدن به این تایپیک و تلاش دیگرانه که به منم امید میده.
البته به دوستانی که برامون نسخه میپیچند و مشورت با قبولی ها رو توصیه میکنند خواهش میکنند از این اظهار نظرهای کلیشه ای نکنند ما قبلا همه اینکارها رو انجام دادیم و من امسال با نزدیک به 50 نفر از دوستانی که قبول شدن صحبت کردم و روش حل سوالات و شیت بندیشون رو تو اسکیس پرسیدم و ازشون ممنونم چون خیلی خوب و دقیق برام توضیح دادند.
اولا چون ظرفیت این رشته خیلی کمه و از اونجایی که یه عده سوگلی هم از قبل قبولیشون مشخصه و تصحیح برگه ها هیچ قانون خاصی نداره و کاملا سلیقه ای برخورد میشه پس ما همه این نتایج رو قبلا پیش بینی کردیم.
حتی در زمان آموزن هم این شرایط ناعادلانه به شدت وجود داره مثلا تو حوضه آزمون خانم ها هیچ کس حق نداره حتی 1 برگه سفید برا چرک نویس یا کاغذ پوستی و .. ببره
ولی آقایون حتی جزوه هم همراهشون داشتند!
من نمیدونم چطور باید جلوی همچین مسایلی گرفته بشه و به شدت احساس ضعف میکنم در مقابل این شرایط نادلانه برگزاری و سنجش دانشجو.
هر کی هر نظری دوست داره بگه و رجزی میخاد بخونه.
من خودم اصلا به شانس اعتقاد نداشتم ولی بعد اومدن جواب آزمون قبولش دارم.
چون یه تعداد از کسایی رو قبول شدند با کارشون آشنایی داشتم و سطح سواد طراحی شهری و اسکیس و ...
فقط لطف کنید برید با کسایی که سالهای قبل قبول شدن صحبت کنید که چه هم کلاسی هایی دارند!!!
البته این بگم اگه کراتون خیلی تاپ و خاص باشه و از شانستون مصحح بی حوصله نباشه رو شیتتون بدون شک قبول میشید. چون 2 نفر از همه افردای که باهاشون صحبت کردم کارشون خیلی تاپ و خاص بود و قبولی حقشون بود. یکشون که سال 3 بود .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Gizmo ، shahryar ، asma ، JAVAD4050 ، mehman ، محروم ، ssaminn
اميدتون به خدا باشه.ان شاالله امسال نتيجه زحماتتون رو ميگيريد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، JAVAD4050
سلام دوستان خسته نباشین
من با نظر اون دوستمون که گفته بود باید خودمون رو باشرایط وفق بدیم موافقم چرا ؟به این خاطر که هدف ما طراحی شهریه باید واسش زحمت بکشیم و خون دل بوخوریم بعد از اینکه تلاشمون رو انجام دادیم ولی نتیجه حاصل نشد درسته که سلیقه ها هم در نتیجه ها نقش بسزایی دارد ولی به نظر من این تلاش ماهستش که نتیجه رو تعیین میکنه اگر ما اونقد خوب باشیم و به اون هدف اصلییی که داریم فک کنیم همه چیز حله دیگه. حالا اگه حل نبود باید توکل مون رو قوی تر کنیم و با انرژی بیشتر به تلاشمون ادامه بدیم .
سخن آخر
حرف اول و آخر رو تلاش میزنه
دوستان اگه نظری دارن میشنوفیم...
;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، asma ، @uror@ ، محروم
بچه ها به نظر شما قبولی تو دانشگاه ازاد می تونه راحت باشه یا سخته برای طراحی شهری دودلم طراحی بخونم یا برنامهریزی شما هم نظر بدید از هر کی می پرسی میگن طراحی بهتره و برنامه ریزی کارایی انچنان نداره کمک کنید خواهشا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۹، ۱۱:۰۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: بچه ها به نظر شما قبولی تو دانشگاه ازاد می تونه راحت باشه یا سخته برای طراحی شهری دودلم طراحی بخونم یا برنامهریزی شما هم نظر بدید از هر کی می پرسی میگن طراحی بهتره و برنامه ریزی کارایی انچنان نداره کمک کنید خواهشا
دوست عزيز در جواب سوالتون بايد بگم كه دوست من با يك ماه خووندن كتابهاي خلاصه شهرسازان تونست دانشگاه زنجان قبول بشه
اينم بگم كه زبانو كامل كنار گذاشته بود و از قبل هم هيچ آمادگي ذهني نسبت به طراحي شهري نداشت.
برا اسكيسم دست همچين خوبي نداشت و يه شيت هم جا انداخته بود. البته اينو بگم كه تحليل بسيار خوبي داره.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، محروم
کسایی که طراحی شهری شرکت میکنند واقعا به این رشته علاقه دارند و با قبول ریسک تو آزمون طراحی شرکت می کنند و ممکنه قبولیشون سال اول و دوم صورت نگیره مثل من البته از امسال برنامهریزی هم آزمون عملی داشت و من نمیدونم آزمون عملی اون رشته به چه صورته مطمئنا سختی خودش رو داره.مطمئنا اگه کارائی نداشت همچین رشته ای به وجود نمی اومد و دوستان زحمت کنکور دادن رو به خودشون نمیدادن.
اگه دستت خوبه برا طراحی و اسکیس معماری میتونی تو این مدت ذهنت رو با خوندن کتابهایی که برا کنکور طراحی لازمه ذهنت رو هم برا اسکیس آماده کنی و هم بتونی با دید مخصوص طراحی شهری به این رشته نگاه کنی و برات ملموس میشه به مرور.
من طراحی رو انتخاب کردم چون ذهنم توانایی درگیر شدن با ابعاد فراوان و چند لایه برنامه ریزی رو نداشت و خیلی مبهم بود همیشه برام حداقل طراحی محدوده کاری تحدید شده ای رو در اختیار افردا قرار میده.
من آزاد شرکت نکردم ولی خب آزاد به سختی سراسری نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، shahryar ، mehman
مهندس
@uror@ خیلی برای شما ناراختم که 2 سال هست قبول نمی شید می دونم الان چه حالی داره منم اون دفعه نارحتتون کردم ولی واقعا این همه هزینه می کنی چرا بجاش نمی ری دانشگاه ازاد اونجا اسکیش فکر نکنم اذیتتون کنه ولی مطمنم شما یک روز موفق می شید با این پشتکاری که دارید در ضمن بایت جزوه کوهساری و یزدی کمال تشکر را دارم

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، JAVAD4050 ، shahryar
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...99#pid8199

پاسخ
مهندس شما مراکز غیر انتفاعی را انتخاب نکرده بودید چون اونجا قبول می شدید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,083 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,302 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,307 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,524 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,727 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,634 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,595 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان