امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
ترازم 5897 است . با این تفاسیر احتمال شهرستان بیشتره؟

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۰-۷-۲، ۰۸:۰۶ صبح)katii نوشته است: ترازم 5897 است . با این تفاسیر احتمال شهرستان بیشتره؟

بله برای قبولی بگید حتما قبولید اما شاید شهرهای دیگه قبول شید البته احتمال هم داره تهران قبول شدید امیدوارم که موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    خیلی ممنون
    مرسی کلی روحیه گرفتم :angel:

salam doost aziz
    کدوم منبع گفته این شهرها برای اولین بار میگیرن؟
    کرمان سال گذشته توی تکمیل ظرفیت هم شهرسازی گرفت هم معماری
    salam doost aziz

آخرین ارسال های من :
      برای تکمیل فراخوان میدهند یا به انتخاب خود دانشگاه است؟؟؟
      با تشکر

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۰-۷-۲، ۱۱:۴۸ عصر)sahharr نوشته است: برای تکمیل فراخوان میدهند یا به انتخاب خود دانشگاه است؟؟؟
        با تشکر

خود دانشگاه آزاد انتخاب میکنه

(۱۳۹۰-۷-۲، ۰۸:۳۵ عصر)ahmad lotfi نوشته است: salam doost aziz
        salam doost aziz
        lدوست عزیز منبع سایت ازمونه اگه تونستی یه سر بزن بعد نظر بده:exclamation:

آخرین ارسال های من :
        سلام بچه های عزیز . من همین امروز با فرومتون آشنا شدم. امیدوارم ببخشید اگه تازه واردمو از بخشای فروم بی خبرم....
        راستش وقتی جواب ارشد اومد خیلی جا خوردم... فکر میکردم قبول میشم اما نشد2.....من بچه ی گیلانم و واسه ارشد رفتم شیراز امتحان دادم...
        خیلی خوشحالم که اینجا اینقدر محیطش خوب و دوستانستو راحت میشه حرف زد و ما بچه هایی که قبول نشیدیم حداقل تنها دلخوشیمون به همین تاپیک میتونه باشه و البته امید به خدا . حرفای شما .. (البته امید واهی هم خوب نیست و بهتره حرفی زده میشه از رو منطق باشه...) ...
        بچه ها من رتبم تو شهر شیراز شده 31 و رتبه ی آخرین نفر قبول شده ی اونجا 23 هستش...رشتمم مهندس کشاورزی آبیاری زهکشیه..همینطور که میبینید اختلاف من با نفر آخر فقط هشت تاست...ترازمم از حد نصاب یعنی 4000 گذشته و 4850 شدم...
        با این تفاسیر و حرفایی که شما زدید و گفتید امسال دانشگاه آزاد شیرازم تکمیل ظرفیت میگیره فکر میکنید قبول میشم...تورو خدا کمکم کنید هرکی هرچقدر که میتونه راهنماییم کنه .....
        ممنون بچه ها.

آخرین ارسال های من :
          (۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۹:۲۸ عصر)Blackfield نوشته است: سلام بچه های عزیز . من همین امروز با فرومتون آشنا شدم. امیدوارم ببخشید اگه تازه واردمو از بخشای فروم بی خبرم....
          راستش وقتی جواب ارشد اومد خیلی جا خوردم... فکر میکردم قبول میشم اما نشد2.....من بچه ی گیلانم و واسه ارشد رفتم شیراز امتحان دادم...
          خیلی خوشحالم که اینجا اینقدر محیطش خوب و دوستانستو راحت میشه حرف زد و ما بچه هایی که قبول نشیدیم حداقل تنها دلخوشیمون به همین تاپیک میتونه باشه و البته امید به خدا . حرفای شما .. (البته امید واهی هم خوب نیست و بهتره حرفی زده میشه از رو منطق باشه...) ...
          بچه ها من رتبم تو شهر شیراز شده 31 و رتبه ی آخرین نفر قبول شده ی اونجا 23 هستش...رشتمم مهندس کشاورزی آبیاری زهکشیه..همینطور که میبینید اختلاف من با نفر آخر فقط هشت تاست...ترازمم از حد نصاب یعنی 4000 گذشته و 4850 شدم...
          با این تفاسیر و حرفایی که شما زدید و گفتید امسال دانشگاه آزاد شیرازم تکمیل ظرفیت میگیره فکر میکنید قبول میشم...تورو خدا کمکم کنید هرکی هرچقدر که میتونه راهنماییم کنه .....
          ممنون بچه ها.

سلام خوش آمدید
          طبق آخرین خبرها شما باید ابتدا شیراز را انتخاب کنید(صحیح یا علط بودن خبر را تایید نمیکنیم) و 9 کد محل دیگر را نیز انتخاب کنید که با توجه به اینکه ترازتون کمی پایین هست بهتره شهرهای جدید که در تکمیل ظرفیت اضافه میشوند را انتخاب کنید.
          آخرین ارسال های من :

نمرم 5835 برنامه ریزی شهری
          تکمیل ظرفیت قبول میشم؟
          170 علوم تحقیقات

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,508 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
            آخرین ارسال: nassi
              اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,038 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
            آخرین ارسال: alireza
              طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 972 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
            آخرین ارسال: marzieh gh
              مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,516 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
              از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 880 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
              مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,688 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
              كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,499 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
            آخرین ارسال: yalda118
              مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,052 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
              رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,711 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
            آخرین ارسال: meisam1360
              پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,319 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
            آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان