امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به بحث گروهی
[quote='ایلیا' pid='12985' dateline='1324275699']
خوبه
برای اینکه ادامه دار هم بشه ( نه مثل قبلیا! ) لطفا قبلش موضوع بندی کنید بعد اقدام کنید
بر فرض مثال بگید از محیط زیست یا روانشناسی اجتماعی و ... یک یا چند موضوع رو انتخاب کردید
سلام منم این ایده بذهنم رسید اما گفتم شاید اگه من یه لیست از موضوعا بدم اونوقت هم همرو جذب نکنه و فعال نشن هم اینکه من تا اونجایی که مطلب راجب شهرسازی یادگرفتم میتونم مطلب بدم و همگیر نیس مخصوصا برای کسایی که ترمای اخر یا ارشد هستند میتونم من یه لیست بدم بعد از دوستان دیگه هم بخوام که لیستو کامل کنن وقتی همه مباحث اون لیست بحث شد یه لیست جدید بسازیم.نظرتون چیه؟
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
اصلا قرار نیست تمام لیست با هم تهیه بشه
شما از یه موضوع به تفکیک شروع کنید
بر فرض مثال حمل و نقل
بعد ریزش کنید و یه مدت روش مانور بدید
اصلا هم قرار نیست علنی اعلام بشه که روند کار شما چطوریه!
مگه تبلیغات غیر مستقیم پاس نکردید؟؟!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
چند جلسه خصوصی بذارید برامون ضعیفیم تواین درس مهندس:P.یه نظرسنجی بکنیم واسه موضوع؟:idea:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
کاملا:Dموافقم
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
خب نظر بدید.درباره چی شروع کنیم؟

پاسخ
من فردا رو نمی تونم به انجمن سر بزنم، یه موضوع تخصصی بگم؟
مدیریت در سطح منطقه ای بهتر جوابگوی یا محلی؟ به نظر شما تجزیه استان ها به چند استان کوچک کار درستیه یا اشتباه؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
یه تاپیک جدا باز کنید اونجا بذاریدش لطفا تا بقیه هم شرکت کنند

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
خوب باید ببینیم اصلاً این موضوع خوبه. من فکر می‏کنم این موضوع واسه موضوع اول یه مقدار غیر جذاب باشه. اولین موضوع طراحی شهری باشه، بچه های بیشتری شرکت می‏کنن. مهندس آناهیتا به عنوان شروع کننده این پست، اولین موضوع رو هم بگن.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond
منم نظرم نظر شماس به نظر منم اگه از طراحی شهری باشه بیشتر جذب میکنه.میتونیم راجب بافت شهری حرف بزنیم یا فضای شهری یا الگوهای شهری یا بررسی انواع شکل شهر در مقیاس شهر.حالا به نظرتون در بین این موضوعا کدوم بهتره که یه تاریخی مشخص کنیم و ساعتی؟
البته این موضوعا کاملا همشون طراحی شهری نیس.موضوع پرستو جونم جز همین موضوعا قرار میدیم یه نظر بدید کدومو اول شرو کنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
کسی نظری نداش؟ممنون ازینهمه علاقه مندی به بحث!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 894 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,157 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,662 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  تبدیل فایل word به پاورپوینت با زدن چند دکمه*به همین راحتی* alireza 24 23,423 ۱۳۹۱-۱۰-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ayaghoobi
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,548 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,296 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  هر روز یک سوال:4:مارکوس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟ meysam rezaei 4 3,759 ۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: poroshot
  مفهوم شهرگرایی به عنوان شیوه زندگی؟ MUD 1 2,264 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: MUD
  در کدام دوره تاریخی، امکان تحرک اجتماعی محدود بود و جامعه شهری به صورت نظام کاستی ادا aramo 6 3,951 ۱۳۹۰-۱۱-۹، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان