امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۴۳ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا(فردا جواب داده میشه)
نقل‌قول: سلام آقای دهقان .ببخشید وقتتون رو میگیرم. من نخواستم تو تاپیک درصد هامو بگم( روم نمیشه با این درصدا واقعیتش)...اگه لطف کنید اینجا رتبه منو تخمین بزنید ازتون یک دنیا ممنون میشم... بازم شرمنده.
زبان:8%
مباحث:53%
مبانی:72%
تاریخ:39%
تحلیل:66%
سلام تبریککک
رتبه شما بین 20-40 تخمین زده میشود.
آخرین ارسال های من :

(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۴۵ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا(فردا جواب داده میشه)
نقل‌قول: zaban 13%
mabahes 24%
mabani 34%
tarikh 18%
tahlil 49%
moadel 16.96
mojaz misham|?
rotbeam?

سلام
رتبه شما بین 340-380 تخمین زده میشود.

(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۴۸ صبح)marzieh gh نوشته است: in darsadaye 2stame mamnoon misham inam takhmin bezanid
tarahi shahri
zaban 3
mabahes 37
mabani 65
tarikh 38
tahlil 48
moadel 16.44

سلام تبریککک
رتبه شما بین 80-110 تخمین زده میشود.

سپاس شده توسط marzieh gh
(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۴۹ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا(فردا جواب داده میشه)
نقل‌قول: سلام ببخشید تخمین رتبه ها چی شد ما از استرس مردیم میشه لطف کنین و انجامش بدین
درصدای من ایناس
زبان 0
مباحث 33
مبانی 37
تاریخ 30
تحلیل 62
معدل 15.69
سلام تبریککک
رتبه شما بین 175-205 تخمین زده میشود.

اینو هم زحمت بکشید ببینم شیرینی چی گیر من میاد ((:

زبان: 30
مباحث: 56
مبانی: 72
تاریخ: 40
تحلیل: 65
معدل: 16/25

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۵۶ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا(فردا جواب داده میشه)
نقل‌قول: [تصویر:  17.gif]سلام، به نظر شما رتبه من چند میشه؟
زبان 13
مبانی 34
تاریخ 18
تحلیل 49
معدل 16.96
[تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif]
امیدی هست؟
سلام درصد مباحث در لیست دروس ارسالی شما نیست لطفا درس مباحث را اضافه و مجددا پیام خصوصی یا در همین تاپیک ارسال کنید تا محاسبه شود.

(۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۵۱ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا(فردا جواب داده میشه)
نقل‌قول: زبان0
مباحث62
مبانی50
تاریخ53
تحلیل74
معدل17.10
ممنون

سلام تبریککک
رتبه شما بین 14-34 تخمین زده میشود.

سلام بدلیل وارد کردن کارنامه های جدید تغییری کوچک رخ داده که تخمین های دیشب را دستخوش تغییر جزیی کرده است که پس از پایان تخمین های امروز و امشب در صورتی که فرصت کافی داشته باشم مجددا محاسبه و در سایت قرار خواهم داد.
نکته بسیار مهم:
تمام کارنامه های امسال را جمع آوری کردم و ممکنه در نهایت و پس از حداقل 50 کارنامه جدید باز هم تغییراتی رخ دهد زیرا از همین کارنامه های رتبه های زیر 100 مشخص میشوند چنانچه سال قبل 27 رتبه زیر 100 در گرایش طراحی شهری و 35 رتبه زیر 100 در گرایش برنامه ریزی کارنامه های خود را در سایت قرار داده بودند که امیدواریم امسال این تعداد بیش تر شود.
ضمن اینکه پیش بینی سایت برای رتبه 4 سال قبل 2 پیش بینی کرده بودیم که افتخاری برای تخمین ها بود.

ذکر نکته ای دیگر آنهم اینکه در درصدهای ارسالی دوستان در صورتی که معدل درج نشده باشد 16 در نظر گرفته میشود و با توجه به اهمیت معدل موثر و دانشگاهی که در آن تحصیل میکنید هم اثر بسزایی دارد که بعدا در موردش صحبت خواهیم کرد.
با تشکر

سپاس شده توسط CJ-07
سلام
من
زبون 8.89
مباحث 10.67
تحلیل 64
مبانی 32
تاریخ 33.33
معدلم 16.70

آخرین ارسال های من :
    توروخدا لطف کنید جواب بدید ممنون میشم رتبه منم تخمین بزنید برنامه ریزی هستم
    زبان صفر
    مباحث 50
    مبانی 43
    تاریخ 76
    آمار 58
    معدل 15.81 / البته اون معدل موثر که سازمان سنجش اعمال میکنه نمیدونم چه جوریه.

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,091 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,941 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,747 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,591 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,486 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,582 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,204 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,086 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان