امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۳:۰۶ صبح)@uror@ نوشته است: من که نشانه ای از بی نظمی درش نمی بینم.
چون سمت راست که کاملا مرتبه و سمت چپ هم احتمالا جزواتی به صورت ورق هستند و نمیشه عمودی گذاشت قرار داده و روی میز هم ورزنامه هست و یه سری برگه ها داخل پوشه یا گره زده شده با بند!
کجای این اتاق نامرتبه؟
به عنوان یه دانشمند هم نیاز داشته تا به کتاب ها و جزوات مختلف رجوع کنه و لازم بوده دمه دستش باشه.
شاید از دید یه غریبه اتاق هر کسی نامرتب و بی نظم به نظر برسه ولی وقتی صاحب اتاق کاملا احساس راحتی میکنه در محلی که هست به دلیل اینه که به راحتی به همه موارد مورد استفاده اش دسترسی داره بی نظمی مکان یعنی از بودن در اون احساس ناراحتی و تشویش و اتلاف وقت و ... به ما دست بده.
به طور مثال ممکنه مادرتون بدون اجازه اتاقتون رو مرتب کنه و شما دایم مجبور بشید محل وسیله ها و کتابها رو از مادرتون بپرسید این میشه بی نظمی به نظر من!
پس یه اتاق رو به عنوان یه محدوده کاملا شخصی و فردی نمیشه با یه فضای شهری مقایسه کرد:shy:
ایلیای عزیز با موضوعاتی که مطرح میکنه ذهن همه رو به چالش میکشه;)

به نظر من آقای مهندس ایلیا قصد به چالش کشیدن ذهن رو نداشتن:blush:دیدگاه خودشون رو مطرح کردن
از نظر من که غریبه ای هستم و از بیرون نگاه می کنم اتاق نا مرتبه:D
حرفتون رو قبول دارم شاید اتاقای ما خیلی از این نامنظم تر باشه و برای خودمون مرتب جلوه کنه:blush: حتما اتاق انیشتین از دید خودش مرتب بوده "از دید خودش نه ما" احتمالا اگه اونم بود:s (یادش بخیر...) اتاقای ما رو نامرتب می دید:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط vida - ۱۳۹۰-۱۰-۵، ۱۱:۵۹ عصر
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۹:۵۸ عصر
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط @uror@ - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۳:۰۶ صبح
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۳:۱۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,752 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,991 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,281 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 8,111 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,097 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,568 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,065 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 1: بافت فرسوده 0RKIDEH 6 7,032 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۵۶ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 2: زلـــزله و مقاوم سازی .Utopia 15 8,961 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,708 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان