امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک
دوستان که لیسانس علمی کاربردی معماری و تکنولوژِ معماری دارید خوب به این جا توجه کنید
امسال به کسانی که علمی کاربردی معماری داشتند اجازه شرکت در امتحان طراحی داده شد اما چون لیسانشون علمی کاربردی بود همیشه و تا اخر عمر به صورت پایه 3 باقی می مانند و ارتقا پیدا نمیکنند مگر انکه فوق لیسانس معماری بگیرند در ان صورت به پایه 2 ارتقا پیدا میکنند
اما دوستان تکنولوژی که اصلا حق شرکت در ازمون طراحی را ندارند قرار بود چند وحد در دانشگاهها به انا داده بشه که مشکل حل بشه اما گویا این کار هم انجام نمیگیره و تنها راهش اینه که دوستان تکنولوژی ارشد معماری را بگبرند در این صورت میتونند مهر طراحی بگیرند مگرنه باید تا اخر عمر فقط نظارت کنند
من برای این این مطالب را مطرح کردم چون اکثر دوستان معماری مثل خودم مییان ارشدشون را برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری میخونند این رشته های ارشد برای کسانی مناسب است که کارشناسیشون را با نام مهندسی معماری که فقط از رشته ریاضی امکانش هست گرفته باشند نه برای هنرستانی ها موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط neda_6759

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 927 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,929 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,896 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  فرهنگ لغت شهرسازی و معماری==> حرف س ش FaTyJo0oN 149 46,240 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,660 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,734 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,530 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,736 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,981 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
  ترافیک شهری ماراویا 0 1,786 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان