امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سهل انگاری سازمان سنجش و تاسف شدید جامعه شهرساز=>بدون شرح =>شما هم بپیوندید
خوب منم اولش که جواب دادم دیدم اِ چه سوالاش کم بود و زود تموم شد ولی متوجهش نشدم

بعدش که داشتم جوابای اون درسو وارد پاسخ نامه می کردم دیدم تا 123 رفتم و به 130 نرسیدم (اِ پس کوشی اون 7 تا) یادم اومد اول جلسه قبل اینکه شروع کنم یه نگاه کلی به دفترچه کرده بودم و اون پشت چن تا سوال دیدم و بلافاصله جواب دادم :blush:

اونقد سوالاش البته از نظر من بد بود که من فقط تونستم 3 تاشو جواب بدم :s

فک نمی کنم سازمان سنجش اونقدامم مقصر باشه چون تا جایی که من یادمه سوال 124 یه سوال طولانی بود،یعنی شکل داشت و گزینه هاشم با سوال 5 خط بودش و در کل حدود یه سوم صفحه شایدم بیشترو گرفته بوده خوب مسلمه که باید میومد صفحه بعد(البته قبول دارم اگه چیدمان سوالا فرق می کرد این اتفاق نمیفتاد):D

دوستای گلم باید توجه کنن دقتم یه راس از مثلث کنکوره ..... اگه تنها یه نگاه به پاسخنامه می کردن متوجه می شدن 7 تا سوال کمه :cool:

و در انتها هیچ کاری از سازمان سنجش و طراحان بعید نیست پس همیشه منتظر این جور چیزا باشین:heart:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سهل انگاری سازمان سنجش و تاسف شدید جامعه شهرساز=>بدون شرح =>شما هم بپیوندید - توسط محروم - ۱۳۹۰-۱۱-۳۰، ۰۲:۰۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,745 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,626 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,655 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,605 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میانگین درصد طراحی شهری 1391 حدود 20-25==>25 یعنی ارتقا>>شما چند درصد زدید؟ alireza 23 14,433 ۱۳۹۵-۵-۱۷، ۱۲:۲۹ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 656 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۶:۵۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 3 1,278 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۹ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 42 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 911 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۵:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان