امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با رتبه 7 و 9 کشور -مهندس ایزدی و مهندس امیری
(۱۳۹۰-۳-۱، ۰۶:۱۳ عصر)Sajjad Izadi نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
1-سجاد ايزدي هستم،23 ساله،ساكن شيراز
2-در حال حاضر دانشجوي ترم 8 كارشناسي مهندسي شهرسازي هستم در دانشگاه شيراز و معدل 7ترم گذشته ام 16.60 است.
3-به نظرم با توجه به تغيير نوع سوالات در دو كنكور اخير فقط سعي و تلاش است كه منجر به موفقيت خواهد شد.
4-مطالعه جدي براي كنكور رو از سال گذشته آغاز كردم.
5-من در هيچ موسسه آموزشي ثبت نام نكردم و فقط خودم براي كنكور مي خواندم.
6-اول لطف خدا،دوم زحمات بي دريغ خانواده و پدر و مادرم،سوم تلاش خودم.
7-براي آزمون بعدي هنوز كار خاصي نكردم.
8-با توكل بر خدا به مطالعه بپردازند و مطمئن باشند كه خداوند زحمات آنان را بي جواب نخواهد گذاشت.
9-سايت ايران شهرساز سايت خوبي است كه ان شاء الله با ياري دوستان پربارتر هم خواهد شد.
در پايان از مديريت سايت ، آقاي مهندس دهقان به خاطر زحماتي كه براي اين سايت كشيده اند تشكر مي كنم.
يا علي

سلام آقای مهندس ایزدی

ممنونم که جواب سوالات را خالصانه دادید. منو ببخشید که بدون هماهنگی قبلی این سوالات را بیان کردم. امیدوارم بتونیم در کنار همدیگر وبا هم یک خانواده بزرگ را تشکیل بدیم و آینده ای زیبا را ترسیم کنیم.

جدا میگم براتون خیلی خوشحالم و خوشحالتر اینکه در این مصاحبه غیر حضوری شرکت کردید.بزودی همدیگر را در شیراز می بینیم.

الان بعد از کمتر از 3 ماه از شروع بکار سایت میبینم که درست پیش رفتیم و وجود شما ها بود که سایت پابرجا است.

بازم از هردوی شما ممنونم وامیدوارم در بهترین دانشگاه ایران ادامه تحصیل دهید.

موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مصاحبه با رتبه 7 و 9 کشور -مهندس ایزدی و مهندس امیری - توسط alireza - ۱۳۹۰-۳-۱، ۰۶:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,146 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 2,011 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,800 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,647 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 48,052 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,159 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,501 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,159 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: f.e
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,716 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان