امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد
تمام دوستانی که در زنجان جبرانی خوردند ترتیب برنامشون مثل من بود تازه بزارید من یک چیز جالب بگم تو برنامه من روزهای دوشنبه را به جلسه اول و دوم و سوم و چهارم و پنجم تقسیم کرده بود و هر دوشنبه را یک ساعت خاصی زده بود مثلا جلسه یک دوشنبه به فرض 8 تا 10 صبح باشه جلسه بعدیش 15 تا 17 میشه تازه من اونجا این مشکل را هم داشتم و گفتم الان که 20 روز از کلاسها گذشته من الان از کجا بدونم این هفته جلسه اوله یا دومه که ساعتش بیام سرکلاس این یکی از بی برنامگی هاش بود و بعد ساعتی که ثبت نامم تموم شد به من گفتند الان یکی از کلاسهای چهارشنبت شروع میشه باید بری سرکلاس این بود که همه چی بی برنامه بود واقعا بی برنامه بود وهنوز هم مکانی برای سکونت نداشتم دتا اینا را ردیف میکردم ترم تموم میشد
ولی دوستان یک نکته که خیلی برام عجیب بود این بود من وقتی به کارشناسش گفتم میخوام انصراف بدم با وجو اینکهه داشت ثبت نام میکرد و سرش هم شلوغ بود با خوشحالی گفت چرا نمیتونی سریع واحدها را برام حذف کرد
که پولم هدر نره این یکم عجیب بود بدون اینکه به من بگه مثلا حالا وایسا با مدیر گروه هماهنگ بشی بعد ببین چی میشه چون شما ها خودتون میدونید دانشگاه ازاد پول میگیره و تا اونجایی که بتونه نمیزاره دانشچو از دستش در بره دیگه همین ولی خیلی ناراحتم خیلی

آخرین ارسال های من :

پیام‌های داخل این موضوع
RE: افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۳۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 1,054 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,962 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,388 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,183 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,752 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,754 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,189 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,992 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,296 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,382 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان