امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری)
اگه مجازی میتونی بخونی برو 3چون زیاد کلاس تشکیل نمیشه و باید خودت بخونی یا با اینترنت کاراشونو چک میکنن که اینجوری یادگیری یه کم سخته من که اصلا مجازی نزدم ومنتظر تکمیل ظرفیتم.دانشگاه یزد شبانه آوردم که نمیرم چون خیلی دوره به شهرما. هم اینکه آموزش محوره68

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، aeen ، farin00

پیام‌های داخل این موضوع
    تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط aeen - ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۲:۳۰ عصر
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط hani designer - ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۵:۳۹ عصر
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۶:۱۳ عصر
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط ایور - ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۶:۳۴ عصر
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط farin00 - ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۷:۱۵ عصر
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط hani designer - ۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۰:۰۹ صبح
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط 0RKIDEH - ۱۳۹۱-۶-۲۳، ۱۲:۰۷ صبح
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط aeen - ۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۲:۰۳ صبح
    RE: تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری) - توسط 0RKIDEH - ۱۳۹۱-۶-۲۴، ۱۲:۲۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,648 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,114 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,449 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,818 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان
      جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,588 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,089 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: neorin
      مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,009 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      10 تا منبع را فقط برای قبولی برنامه ریزی شهری در دانشگاه آزاد بهم بگید زمردیان 0 823 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,267 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      برای دانشگاه آزاد کتاب بخونم یا جزوه یا نکات یا سوالهای کنکوری گذشته زمردیان 1 958 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۷:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان