امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره=>روزانه تبریز بهتره یا آزاد تهران مرکز
(۱۳۹۱-۶-۲۳، ۱۲:۱۳ صبح)nazanin.s نوشته است: منم دقیقا همین مشکل دارم،روزانه قزوین قبول شدم و آزاد تهران مرکز الان کلا دودل شدم کدومو برم؟!!!

اگه ساکن تهران هستید روزانه قزوین رو پیشنهاد میکنم اگه ساکن تهران هم نیستید بازم روزانه قزوین رو پیشنهاد میکنم.در هر صورت به نظر من روزانه بهتر از آزاده..از قزوین تا تهران که راهی نیس....
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.s ، .Utopia

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره=>روزانه تبریز بهتره یا آزاد تهران مرکز - توسط nazanin.gh - ۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۹:۳۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,662 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,396 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,120 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,036 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,010 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 971 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,480 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,452 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,442 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,052 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان