امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر چه میخواهد دل تنگت بگوی / (شما متولد کدوم دهه هستین :) )
سلام دوباره بعد از مدتها من اومدم...
اول ازین مورد بگم چرا این مدت کم میومدم...ازونجایی که من اصن کنکور ندادم (با کمال پررویی) بعد تا یه مدت یه کم احساس عذاب وجدان داشتم ...و با کلی امید دادن از سایرین از حالت افسردگی بیرون اومدم و قرار بر این شد که ما دوباره این پرسه رو از نو شروع کنم...خدا بخیر کنه...
خلاصه اینکه این مدت از همگی بی خبر بودیم....همه بچه ها خوبن و میدونم که همگی درگیر مرحله دوم هستین....اصن نمیخام درباره کنکور بگما گریم میگیرههههه....
خلاصه خنسای عزیزم دیدم یاد ما کردی خوشحال شدم....
بنده متولد 70 هستم و بگم هم اگه کنکور ندادم اما خوب پایان نامه تموم شد راحت شدیم دیگه...باز حرف کنکور دادم
کارشناسی شهرسازی و طالب کنکور شهرسازی برنامه ریزی هستم اگه خدا قسمت کنه...
همین دیگه...
مرسی از همگی
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، alireza ، barana ، haydariyan ، khansa ، MHAKBARI

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هر چه میخواهد دل تنگت بگوی / (شما متولد کدوم دهه هستین :) ) - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۵۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار حقوق و دستمزد خوب و مناسب چه کارهایی انجام میدهد؟ melisa8 0 376 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: melisa8
  دلیل بازدید شما ازسایت چی میتونه باشه؟ Brightness 7 1,981 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,238 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  نقاشی‌های دیواری می‌تواند شناسنامه فرهنگی هر محله باشد melika.fallahdoust 0 1,727 ۱۳۹۱-۲-۱۷، ۱۲:۳۶ صبح
آخرین ارسال: melika.fallahdoust

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: