امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمون گرمه...ما کنکوری ها جمعمون جمعه
سلام بچه های کنکوری عزیز اعم از تمامی گرایش و رشته ها.....

دوستان توی این تاپیک که بنده ایجاد کردم هدف گذروندن چند دقیقه بدون کنکور هست....که به قول جوونای امروزی(از ما گذشته دیگه ) بیایم چن دیقه خوش باشیم....حرفای دلو بزنیم...هر کی هرچی دوست داشت بگه....براهم اگه دوست داشتید دردو دل کنید...مشکلاتتون رو بگید تا شاید یکی راه حلی بگه ....به هم امید بدیم...هر چی بلدیم به هم یاد بدیم.....از هر دری سخنی....خلاصه
این شما و این  تاپیک
هرکسی نطری داره بگه .
واینکه یه روز و یه ساعتی رو میشخص کنید که همه باهم ان شیم و شروع به گپ و گفت کنیم و زنگ تفریحی داشته باشیم دوره هم....
به امید موفقیت همگی
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، raoof ، Brightness ، atelieahjam ، نجران
خیلی هم خووووب،مثلا آخر شب پنج شنبه ها یا جمعه ها که وقت استراحت دارید خوبه برای قرار گپ زدن آنلاین
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
ممنون مهندس...به امید اینکه دوستان همکاری کنن

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
(۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۶:۲۸ عصر)Sh@bn@m نوشته است: ممنون مهندس...به امید اینکه دوستان همکاری کنن

من که کنکور ندارم مث شما،اما سعی میکنم باشم همراهتون. منو هم راه بدید به جمعتون! هیچوقت منتظر حرکت بقیه نباش،تو شروع کننده باش

پاسخ
معمولا بعد از هر سلام و علیکی صحبت از وضعیت آب و هوا مقدمه ای برای ادامه صحبت هاست ، آب و هوای شهر ما پس از یک بارندگی معمولی فعلا مساعد شده ، و امسال هم که ثبت نام نکردم و به جمع کنکوری ها نپیوستم، برای کلیه شرکت کنندگان در آزمون جدید آرزوی موفقیت دارم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
تمامی دوستان حق شرکت در این گفتمان دوستانه رو دارند...
مثل چالش آب یخ یکدیگر را به این گفتمان دعوت کنید....دوست دارید صندلی داغ راه بندازیم؟؟؟؟؟
راستی زاینده رود هم این روزا بر گستره شهر جاریست...وجالب اینکه با جاری شدن زاینده رود حس ورزش در مردم شکوفا میشه.....

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
...............

آخرین ارسال های من :
پاسخ
میتونید هم جملات تأثیر گزار و روحیه بخش برای دوستانتون اینجا ارسال کنید.

پاسخ
با تشکر از مهندس شبنم
با عرض پوزش بنده الان زنگ تفریحمه. خب میخوام بدونم این گوشه گیری و گوشه نشینی ناشی از درس خوندن واسه کنکور، فقط مال منه یا هستن کسانی که مثل من باشن؟ و از دنیا بی خبر؟
پیشنهاد بدین سرگرمی دسته جمعی (البته دور از فامیل ((: )چی میتونه باشه ؟
که به قول جناب مازلو حس نیازهای اجتماعی مونم رفع شه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,547 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 818 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
Heart مشاوره برنامه ریزی هر هفته تا کنکوری تازه Sh@bn@m 31 5,588 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۰۲ عصر
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  مشاوره های ارشد 95 و انتظار ما alireza 3 1,079 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۱۲:۲۷ عصر
  مشاوره برنامه ریزی آمار روش ها و فنون برنامه ریزی- مهران عزتی - رتبه 16 سال 94 mehran_ezzati 8 2,533 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۳:۵۴ عصر
آخرین ارسال: shahab_fallahpour
  اطلاعیه شماره 1 مشاوره ایران شهرساز به کنکوری های ارشد 95 alireza 1 718 ۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۸ عصر
  مشاوره بچه ها طرح جامع شهرستان مابین برنامه ریزی ملی و منطقه ای هست یا منطقه ای و محلی alireza 2 2,674 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  دانلود ارزشمند خلاصه نکات سیر اندیشه ها - طراحی شهری ریحانه 5 4,379 ۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  مشاوره تست ها را با مطالب مرور کنیم یا خیر alireza 0 963 ۱۳۹۳-۹-۹، ۱۱:۴۵ عصر
  درخواست رایگان دنبال کارنامه رتبه های برتر در آزمونهای آزمایشی موسسه ها alireza 0 890 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۳:۲۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان