امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیوه مطاله برای آزمون نظام مهندسی
بنظر من اول سوالات سالهای قبلو ببینید که به چه صورت هست و چجوری سوال میدن که تا حدودی متوجه بشین که تیپ سوالات چجوریه بعدا منابعو بخونین برای این 3آیتم هم که منبع نداره (1-اصول و مباني مديريت برنامه‌ريزي و طراحي شهري 2-روش‌ها و شيوه‌هاي مديريت برنامه‌ريزي و طراحي شهري 3-مسائل شهرسازي ايران اعم از مديريت برنامه‌ريزي شهري و طراحي شهری)1کتاب خلاصه مباحث عمومی و مبانی نظری بخونین کافیه
مصوبات شورایعالی هم خیلی مهمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، پریسیما ، alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شیوه مطاله برای آزمون نظام مهندسی - توسط hero - ۱۳۹۴-۳-۳، ۱۰:۱۶ صبح
RE: شیوه مطاله برای آزمون نظام مهندسی - توسط elham90 - ۱۳۹۴-۳-۱۳، ۱۰:۴۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,922 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: فاطیمااا
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,295 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,745 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,355 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,313 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟ alireza 0 1,389 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۳:۴۰ عصر
  ۱۰ حرکت متفاوت برای تقویت حافظه ایلیا 2 1,974 ۱۳۹۲-۱۰-۱۷، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: hamidghaffari
  گردآوری منابع آزمون نظام مهندسی سال 91 ایلیا 1 6,315 ۱۳۹۱-۵-۵، ۰۸:۲۴ صبح
آخرین ارسال: elham90
  سلام دوستان این داستان را بخونید امیدوارم برای شما هم مثل من مفید باشه FA.ARDAKANI 0 1,800 ۱۳۹۰-۸-۵، ۰۹:۵۳ صبح
آخرین ارسال: FA.ARDAKANI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان