امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد
سلام و تشکر از زحماتتون خانوم مهندس
من می خوام از اول مهر شروع به مطالعه کنم ممنون می شم که شما با راهنماییتون ما رو همراهی کنید با توجه به حجم بالای مباحث تاریخ ممنون میشم اگه برنامه درسی ای را در اختیار ما قرار بدید ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد - توسط zohreziaraty - ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۶:۵۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,855 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,973 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,037 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 751 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,727 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,412 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,265 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,051 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,583 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,029 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان