امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اییییین همه جزوهههه؟؟؟ پس من کدوماشو بخونم؟!؟!
سلام
ببینید خودتون با گرفتن انواع و اقسام جزوه ها اذیت نکنید.من میگم هیچکدومش لازم نیست بخونید.راستش من نه جزوه ای خوندم نه خلاصه مباحثی.نتیجه هم گرفتم.بشینید کتاب ها و منابع اصلی رو درست بخونید کفایت می کنه.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، alireza ، JAVAD4050 ، mahan

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اییییین همه جزوهههه؟؟؟ پس من کدوماشو بخونم؟!؟! - توسط Sajjad Izadi - ۱۳۹۰-۸-۲۷، ۱۲:۰۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,056 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,051 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 901 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,414 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,492 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 1,006 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,051 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
  من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ alireza 1 1,378 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ب نظرتون من با رتبه 165 میتونم قبول بشم? و باید مرحله دومو چند درصد بزنم? alireza 1 1,124 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 927 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: