امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین
میگم پس با این اوصاف منتظر تاپیک بعدی باشید که عکس اتاق خودمه:cool:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط vida - ۱۳۹۰-۱۰-۵، ۱۱:۵۹ عصر
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۹:۵۸ عصر
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط @uror@ - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۳:۰۶ صبح
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۸:۳۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,747 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,988 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,274 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 8,039 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,083 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,567 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,058 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 1: بافت فرسوده 0RKIDEH 6 7,032 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۵۶ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 2: زلـــزله و مقاوم سازی .Utopia 15 8,922 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,704 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان