امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها
من که چیزی نمیدونستم برام جالب بود.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - توسط meysam rezaei - ۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۱:۵۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,034 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,632 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 760 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,081 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 872 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 803 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,007 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 768 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 767 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 686 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان