امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23
(۱۳۹۱-۲-۱، ۰۶:۴۱ عصر)atefe.a نوشته است: mall">سلام واقعا ممنونم از راهنماییتون.لطف کردید.
1سوال دیگه پایان نامه کارشناسی به چه صورتیه؟ میشه از الان موضوع رو مشخص کرد و شروع کرد یا باید تا ترم آخر صبر کنم؟
1سوال دیگه به نظر شما جایی هست که من بتونم الان شروع به کار کنم(کارآموزی)؟(بدون مدرک لیسانس)اگر چنین جایی رو میشناسید ممنون میشم بهم معرفی کنید من واقعا رشتمو دوست دارم و مایلم هرچه زودتر وارد بازار کار بشم.
ممنوون.
آنجا که چشمان مشتاقی برای انسانی اشک میریزد زندگی به رنج کشیدنش می ارزد.[تصویر:  1.gif]

این هم پاسخ شما :
1- میشه شروع کرد چرا که نشه ؟! اتفاقا خیلی خیلی هم عالیه ولی حتما به یک نکته توجه کنید که استاد راهنما هم خیلی خیلی مهمه ! یعنی هم موضوع و هم استاد راهنماتون رو مشخص کنید و با استاد در رابطه با موضوعتون کاملا هماهنگ باشید و ازش مشورت بگیرید تا بعدا که کلی اطلاعات جمع کردید و خواستید واحد پایان نامه رو بردارید یه موقع مشکلی مثل عوض کردن نام پروژه و تحقیق براتون پیش نیاد.
2- کار هم میشه انجام داد . البته برای ما کارآموزی رو خیلی وقته حذف کردند( ای کاش بووود[تصویر:  2.gif] )ولی بازم هم میتونید بصورت قراردادی با شرکت های مشاوره کار کنید ... یا با استاداتون همکاری کنید... یا خصوصی پروژه کار کنید ... البته تمامی این موارد یه شرط داره اون هم اطلاعات تخصصی و مهارت در نرم افزارهای تخصصی و تجربه کاریه که میشه بدست آوردش فقط کافیه که بخواهید . درباره اداره های دولتی برای مشاغل رسمی هم باید بگم که الان اکثرشون با آزمون استخدامی ورودی و کارمند می پذیرند .
موفق باشید.1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، Sadeghpour

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین Mahbobe-G و shokri - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۲-۱، ۰۶:۵۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,480 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
  کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,432 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: jomakintash
  عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! parisa33 15 10,570 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: f.shahrsaz
  راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,221 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: shahryar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان