امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
مینا جون سلام خیلی دوستانه بهت بگم اگه رشتت شهرسازی نبوده دور خلاصه مطلب خوندنو از همین الان خط بکش وسوسه نشی بری سراغ اونا اون کاری رو که عقلت میگه برات بهتره رو انجام بده گلم:heart:
به خاطر اینکه بسیار وقت گیره برات خصوصا این که پیش زمینه ی ذهنی هم نداری درباره دروس و مباحث و بسیار هم سخت یادمیگیری اونطوری :heart:
اصلا هم استرس نداشته باش که نرسی کتابارو تموم کنی همیشه کیفیت رو در نظر بگیر:heart:
منم همین اشتباه رو انجام دادم که دوس دارم دیگه کسی این کارو نکنه عزیزم:heart:
آرزوی موفقیت دارم برات:heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۵۱ عصر)نداانصاری نوشته است: مینا جون سلام خیلی دوستانه بهت بگم اگه رشتت شهرسازی نبوده دور خلاصه مطلب خوندنو از همین الان خط بکش وسوسه نشی بری سراغ اونا اون کاری رو که عقلت میگه برات بهتره رو انجام بده گلم:heart:
به خاطر اینکه بسیار وقت گیره برات خصوصا این که پیش زمینه ی ذهنی هم نداری درباره دروس و مباحث و بسیار هم سخت یادمیگیری  اونطوری :heart:
اصلا هم استرس نداشته باش که نرسی کتابارو تموم کنی همیشه کیفیت رو در نظر بگیر:heart:
منم همین اشتباه رو انجام دادم  که دوس دارم دیگه کسی این کارو نکنه عزیزم:heart:
ممنون ندای عزیزم.دارم سعی می کنم با منابع پیشنهادی سایت پیش برم.
واقعا دارم تلاشمو می کنم.اما از نتیجه نگرفتن می ترسم.از اینکه اینهمه استرسو تلاش بی نتیجه بمونه.نتایج کنکور بچه هاهم بی تاثیر نیست.مثل قبول نشدن دوستی با رتبه 60.:(
ترو خدا واسه ما کنکوری ها دعا کنید.مرسی که تجربیاتتونو در اختیار ما قرار میدین.بازم یه دنیا ممنون دوست جونم.:heart:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۷:۲۱ عصر)mina91 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۵۱ عصر)نداانصاری نوشته است: مینا جون سلام خیلی دوستانه بهت بگم اگه رشتت شهرسازی نبوده دور خلاصه مطلب خوندنو از همین الان خط بکش وسوسه نشی بری سراغ اونا اون کاری رو که عقلت میگه برات بهتره رو انجام بده گلم:heart:
    به خاطر اینکه بسیار وقت گیره برات خصوصا این که پیش زمینه ی ذهنی هم نداری درباره دروس و مباحث و بسیار هم سخت یادمیگیری  اونطوری :heart:
    منم همین اشتباه رو انجام دادم  که دوس دارم دیگه کسی این کارو نکنه عزیزم:heart:
    ممنون ندای عزیزم.دارم سعی می کنم با منابع پیشنهادی سایت پیش برم.
    واقعا دارم تلاشمو می کنم.اما از نتیجه نگرفتن می ترسم.از اینکه اینهمه استرسو تلاش بی نتیجه بمونه.نتایج کنکور بچه هاهم بی تاثیر نیست.مثل قبول نشدن دوستی با رتبه 60.:(
    ترو خدا واسه ما کنکوری ها دعا کنید.مرسی که تجربیاتتونو در اختیار ما قرار میدین.بازم یه دنیا ممنون دوست جونم.:heart:
    اولین قدم واسه پیروزی نترسیدن و ایمان داشتن به درستی کاریه که داری انجام میدی!بعدش تلاش و برنامه ریزی!!:idea:
    زیاد ترس به خودت راه نده اگه راه رو درست بری شک نکن موفق میشی!!!!:D
    موفق و پیروز باشید!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان عزیزی که امسال میخواید کنکور بدید

چند تا نکته که برا من تجربه شده بعنوان کسی که از رشته ای غیرمرتبط اومده بهتون میگم(کاملا دقت و عمل کنید):

1- اصلا استرس به خودتون راه ندید. همین که شماها تصمیم گرفتید از رشته ای به رشته ی دیگه نقل مکان کنید خیلی با ارزشه
    یعنی اینو دارم با قاطعیت میگم که شماها(البته خودمم جزو شماها هستم ) کار خیلی بزرگی انجام دادید

2- صرفا با خوندن و تلاش فراوون توی این 6 ماه می تونید نتیجه بگیرید در واقع با تلاش بیشتر نسبت به بچه های شهرسازی شماها باید تلاش کنید

3- اصلا در بین راه ناامید نشید . ناامیدی بدترین افت برای قدم گذاشتن و رسیدن به هدفه.

4- شماها فقط و فقط و فقط و فقط توجهتونو روی مرحله اول میذارید اصلا نمیخواد از الان به فکر مرحله دوم باشید که ای وای من فلان و فلان.....

5- توکل داشته باشید

اگه نکته ای هم یادم آمد در ادامه میگم

..... والسلام :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان چرا کمک نمیکنید.توروخدا بگید طراحی شهری مجازی امام رضا خوبه؟من واقعا دیگه کشش درس خوندن واسه کنکور رو ندارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۴۸ عصر)YouSef_YAS نوشته است: درود:ميگم جالب شده ها تا الان 4نفر از دختراي برنامه ريزي كه باهم دوست هستن شبانه يزد قبول شدن،حميد خان عطايي چيكار كردين شما آخه خودتون كه دانشگاه مورد علاقتون قبول شدين اينا رو فرستادي شبانه يزد
    5 نفر !!!!!!!!!!
    من هويجم:dodgy::dodgy::dodgy:
    ميبيني شانسو :shy:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۷:۲۰ صبح)tahura1580 نوشته است: سلام دوستان چرا کمک نمیکنید.توروخدا بگید طراحی شهری مجازی امام رضا خوبه؟من واقعا دیگه کشش درس خوندن واسه کنکور رو ندا
    مهندس من بتون خصوصی توضیح دادم :shy:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    این حمید یه خوش شانسیهههههههههههههههههه که نگو:heart::P
    حالا اگه ما بودیم یزدم نمیووردیم:D

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۱:۲۸ صبح)bahareh نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۴۸ عصر)YouSef_YAS نوشته است: درود:ميگم جالب شده ها تا الان 4نفر از دختراي برنامه ريزي كه باهم دوست هستن شبانه يزد قبول شدن،حميد خان عطايي چيكار كردين شما آخه خودتون كه دانشگاه مورد علاقتون قبول شدين اينا رو فرستادي شبانه يزد

5 نفر !!!!!!!!!!
    من هويجم:dodgy::dodgy::dodgy:
    ميبيني شانسو :shy:

بهاره یزدو میری دیگه مگه نه رضوانمونم میبری؟؟؟؟؟:P

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۲:۱۷ عصر)نداانصاری نوشته است: بهاره یزدو میری دیگه مگه نه رضوانمونم میبری؟؟؟؟؟:P
    فعلا كه رضوان داره منو ميبره
    اگه نرم اونم نميره اخ كه چه حالي ميده :D:D:D:D:D

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,695 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
      نتایج مرحله2 اومد rezvan87 29 5,616 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۹:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: marzieh gh
      نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,331 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: neorin
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,122 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان