امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام اول از همه تبریک به شما خواهشا منابعی رو که برای مرحله اول مطالعه کردید بگید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با عرض سلام و تبریک اگه زحمتتون نیست راجع به منابعی که خوندید و روش مطالعتون و اینکه جزوات خلاصه برداری شده واسه آزمون خوبه؟
    (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۱:۲۰ عصر)avindar1367 نوشته است: سلام وقتتون بخیر من رشتم کلا غیر مرتبطه منتها امسال 900 شدم ممنون میشم راهنمایی کنین ایا به نطرتون من میتونم تو مرحله دوم خودمو بالا بکشم که حداقل شبانه یکی از دانشگاه ها قبول بشم و واسه مرحله دوم شما چه موضوعی و په منابعی سفارش میکنین بخونم

(۱۳۹۱-۶-۱۰، ۱۱:۲۰ صبح)دیانا نوشته است: سلام اول از همه تبریک به شما خواهشا منابعی رو که برای مرحله اول مطالعه کردید بگید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ba salam man emsal rotbam dar marhaleye aval 600 shod ama marhaleye 2 ro khub nadadam va ghabul nashodam mishe mano rahnamayi konid baraye sale bad baraye inke rotbeye marhaleye yako kamtar konam bayad che manabeee motalee konam ba tashakor.ayda rohani

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام جناب مهندس همتی؛
        تبریک می‌گم و امیدوارم مرحله دومتون رو هم به‌خوبی داده باشید.
        من لیسانس معماری دارم، می‌خوام امسال ارشد طراحی شهری شرکت کنم-دانشگاه یزد رو می‌خوام-،
        رتبه چند باید بیارم به نظرتون؟
        هیچ‌گونه اطلاعاتی هم از اسکیس طراحی شهری ندارم و نمیدونم چجوریه؟ شبیه اسکیس معماریه؟
        ممنون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۲:۳۹ عصر)فرشته.ن نوشته است: سلام جناب مهندس همتی؛
        تبریک می‌گم و امیدوارم مرحله دومتون رو هم به‌خوبی داده باشید.
        من لیسانس معماری دارم، می‌خوام امسال ارشد طراحی شهری شرکت کنم-دانشگاه یزد رو می‌خوام-،
        رتبه چند باید بیارم به نظرتون؟
        هیچ‌گونه اطلاعاتی هم از اسکیس طراحی شهری ندارم و نمیدونم چجوریه؟ شبیه اسکیس معماریه؟
        ممنون

kolan bayad tamame talashetuno bokonid koja ghabool mishid ba khodast

eskise tarahie shahri vagheaan farghe asasi dare ba eskise memari
        siaho sefide va bayad ba negahe shahrsazi va ghodrate daste memari bahash barkhord koni.
        (۱۳۹۱-۶-۱۳، ۱۲:۳۰ عصر)آیداروحانی نوشته است: ba salam man emsal rotbam dar marhaleye aval 600 shod ama marhaleye 2 ro khub nadadam va ghabul nashodam mishe mano rahnamayi konid baraye sale bad baraye inke rotbeye marhaleye yako kamtar konam bayad che manabeee motalee konam ba tashakor.ayda rohani

liste manabee kameloo alan mizaram

kolan dooste man tosiemikonamketabaee asliookheili daghigh bekhunii
        (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۶:۲۹ صبح)آرمانشهر نوشته است: با عرض سلام و تبریک اگه زحمتتون نیست راجع به منابعی که خوندید و روش مطالعتون و اینکه جزوات خلاصه برداری شده واسه آزمون خوبه؟
        (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۱:۲۰ عصر)avindar1367 نوشته است: سلام وقتتون بخیر من رشتم کلا غیر مرتبطه منتها امسال 900 شدم ممنون میشم راهنمایی کنین ایا به نطرتون من میتونم تو مرحله دوم خودمو بالا بکشم که حداقل شبانه یکی از دانشگاه ها قبول بشم و واسه مرحله دوم شما چه موضوعی و په منابعی سفارش میکنین بخونم

(۱۳۹۱-۶-۱۰، ۱۱:۲۰ صبح)دیانا نوشته است: سلام اول از همه تبریک به شما خواهشا منابعی رو که برای مرحله اول مطالعه کردید بگید
        manabe roo alan gozashtam

kheilii saikardaam ye file worde tamiz ba pishbinie tedade soalati ke miad bokonam vali nashod bebakhshidke dast nevise
        doostaan bebakhshidd ke listee manabe roo enghadr dir upload mikonam

moein hemmati

فایل‌(های) پیوست شده
        .zip   filee manabe-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 2.09 MB / تعداد دفعات دریافت: 156)

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط NeGaRiii ، فرشته.ن ، mery ، sardarekord ، farza ، hnp ، arvik ، mehdime007
          سلام و خسته نباشید.راستش با توجه به ضریب اهمیت مباحث عمومی توی کنکور میخواستم نحوه خوندن ( با توجه به اینکه حفظ کردن این همه قانون واقعا سخته و نمیشه پشت سر هم خوندشون )و اینکه دقیقا واسه مباحث چه کتابایی رو خوندین بگین . اینکه آیا خوندن همین 4-5 تا کتابی که توی منابع اوردین کفایت میکنه؟؟؟ممنونم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط neda_6759
          در منابع گفتید که ساخت شهر در اقلیم گرم و خشک ایران توسلی به صورت جزوه هستش.ممنون میشیم اگر اسکنش رو دارید برای استفاده ما هم قرار بدید مهندس همتی عزیز
          و همچنین برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۱-۶-۲۹، ۰۲:۴۵ عصر)hamed66 نوشته است: در منابع گفتید که ساخت شهر در اقلیم گرم و خشک ایران توسلی به صورت جزوه هستش.ممنون میشیم اگر اسکنش رو دارید برای استفاده ما هم قرار بدید مهندس همتی عزیز
          و همچنین برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری

man khodam pdf eshoo fek konam az hamin sait gereftaam begardii hastt tu sait scaneshoo nadaram safehatesgh ziade
          (۱۳۹۱-۶-۲۳، ۱۱:۰۳ عصر)فروغ رحیمی فرد نوشته است: سلام و خسته نباشید.راستش با توجه به ضریب اهمیت مباحث عمومی توی کنکور میخواستم نحوه خوندن ( با توجه به اینکه حفظ کردن این همه قانون واقعا سخته و نمیشه پشت سر هم خوندشون )و اینکه دقیقا واسه مباحث چه کتابایی رو خوندین بگین . اینکه آیا خوندن همین 4-5 تا کتابی که توی منابع اوردین کفایت میکنه؟؟؟ممنونم
          in liste ke goftaam vase man tu koonkoore 91 kefayat kardd

halaa saye ayandaroo alaho alamo

ghabool daram hefz kardanee ghanoon ha sakhtee be hamin khaterr behtaree ke vase mabahess vaghte ziadi bezarid

پاسخ
           سپاس شده توسط sardarekord
          سلام اقای مهندس
          سپاس فراوان از راهنمایی های بی دریغتون
          اگه امکانش هست کتاب هایی که میشه به جزوه یا خلاصه ی اونها اکتفا کرد رو معرفی کنید.

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط mohseni
            سلام ببخشیدچه کتابهایی را برای شروع بخونم چطور برنامه ریزی کنم؟ هفته ای چندکتاب رو بخونم؟ازفردا به طور جدی شروع می کنم

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,739 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
              آخرین ارسال: alireza
                مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,453 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
              آخرین ارسال: milad93
                جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,448 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
              آخرین ارسال: dhiver1
                سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,028 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
                سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,615 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
                دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,883 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
              آخرین ارسال: gholamirayan
                نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,699 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
              آخرین ارسال: nassi
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,529 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,431 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان