امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساعت 8:10=>اعلام شد نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>قبولی خود را جشن بگیرید >>کلیک کنید
خبری داغ داغ.......

طبق گزارش یکی از مهندسین ایران شهرساز نتایج ارشد دانشگاه آزاد تا ساعاتی دیگر اعلام میشود.....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک
(۱۳۹۱-۶-۱۹، ۰۹:۴۴ صبح)AliReza نوشته است: خبری داغ داغ.......

طبق گزارش یکی از مهندسین ایران شهرساز نتایج ارشد دانشگاه آزاد تا ساعاتی دیگر اعلام میشود.....

ببخشيد دقيقا نفرمودند چه ساعتي ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
حالا وسط این گیرو دار استرس شما!!! من درخواست کمک دارم!!!!! ما باید یک پارک طراحی کنیم روی یک کوه!!! حالا دنبال یک موضوع هستیم که بر اساس اون طراحی کنیم مثلا پارک مفاخر یا پارک ترافیک.... لطفا کمک کنین!!!
کمک می خوام برای طراحی سایت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک
    (۱۳۹۱-۶-۱۹، ۱۰:۳۰ صبح)ahmadi_m6 نوشته است: حالا وسط این گیرو دار استرس شما!!! من درخواست کمک دارم!!!!! ما باید یک پارک طراحی کنیم روی یک کوه!!! حالا دنبال یک موضوع هستیم که بر اساس اون طراحی کنیم مثلا پارک مفاخر یا پارک ترافیک.... لطفا کمک کنین!!!

فکر کنم پارک تفريح و توريستي طراحي کنيد خوب باشه
    موفق باشيد

پاسخ
    ما باید یک پارک طراحی کنیم!!! این پارک روی کوه قرار می گیره!!! حالا من نیاز دارم به یک موضوع خاص که بر اساس اون طراحی کنیم!!! مثلا پارک مفاخر یا پارک ترافیک.... لطفا کمک کنیدددد1
    ممنون اما می دونید پارک فرهنگی توریستی یک مقدار موضوعش تکراری است... یک چیز خاص می خوام
    بازم ممنون

پاسخ
    1یه پیست طراحی کن. مثلا برای موتور سیکلت یا دوچرخه
    2می تونید اگه وسعتش زیاده یه آمفی تئاتر روباز براش طراحی کنی
    البته باید بگی ارتفاع از سطحی زمین چقدره.پتانسیلهاش چیه و نوع خاک و توپوگرافی رو بگیو پوشش گیاهی چطوریه و آیا به عنصر شاخصی دید داره (دید و منظر )وفاصله از مرکز تجمع شهری چقدره؟ ...

میتونی از تاریخ الهام بگیری. مثلا تحقیق کنی ببینی مردمان گذشته چه چیزی رو روی ارتفاع میساختند؟
    میتونی یه پارک-هتل طراحی کنی که بزرگنرین واحد شکونتی رو رو بلندترین ارتفاع با معماری شاخص تعریف کنی. بعد میتونی از تلفیق رنگ در معماری بهره ببری.
    یعنی یکسری واحدهای همسایگی در جوار هم با رنگهای شاخص، که پوشش خاص اون منطقه درش آمیخته بشه. از بیرون منظره جالبی خواهد شد
    موفق باشی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    طبق اعلام سایت رسمی دانشگاه آزاد نتایج ارشد 21 شهریور میاد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط sanaz.f ، farin00 ، naeim_architect
      ممنون از راهنمایی های خوبتون... می دونی من الان باید یک پرووزال تا فردا بدم به شهرداری که داخل اون یک موضوع مشخص برای پارکم انتخاب کرده باشم!! چون اونا اینطوری متوجه نمیشن واینکه توجیه اقتصادیش مهم است!! پارک درمنطقه در حال توسعه داره ساخته می شه!!! که چندان پیشرفت فرهنگی ندارند...

پاسخ
      دارن ما رو دق میدن
      آخه چرا مارو توی این موقعیت قرار میدین؟؟؟؟
      424242
      63 63 63
      102 102 102

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط قاصدک
        (۱۳۹۱-۶-۱۹، ۱۱:۴۴ صبح)farin00 نوشته است: دارن ما رو دق میدن
        آخه چرا مارو توی این موقعیت قرار میدین؟؟؟؟
        424242
        63 63 63
        102 102 102

مهندس توي سايت آزمون زدند جوابا ساعت 8 صبح روزه سه شنبه 21 ام مياد

پاسخ
         سپاس شده توسط .Utopia ، farin00

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,750 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,673 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,946 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,086 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,467 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: mahbub1993
          شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,470 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
          طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 975 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: marzieh gh
          سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 811 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
          مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,519 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
          اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 617 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان