امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی با رتبه 4 کنکور سراسری 1391 طراحی شهری
(۱۳۹۱-۷-۱۰، ۰۱:۲۷ عصر)century21 نوشته است:
خانم مهندس الله وردی
با عرض سلام و احترام

تبریک صمیمانه من را به خاطر کسب رتبه 4 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1391پذیرا باشید.
از خداوند متعال بهترین ها را در همه عرصه های زندگی برایتان آرزومندم.

سلام
واقعاً ممنونم1
من هم برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من امروز وارد سایت شهرسازی شدم. امیدوارم روزهای خوبی رو پیش رو داشته باشیم. خوشحالم از اینکه تونستم یه سایت پیدا کنم و بتونم مشکلاتی که پیش رو دارم رو با دوستان شهرسازم در میان بزارم.18 1 و یه درخواست:
    من دانشجوی رشته ی معماری مقطع کارشناسی هستم و میخوام در کنکور سال 92 طراحی شهری امتحان بدم. لطفاً تا جایی که ممکنه منابع کنکور ارشد رو بصورت جامع برام معرفی کنید. اینم آدرس ایمیل دوست کوچیک شما:
    ashkan.hoveyda@yahoo.com سپاس از بانی سایت شهرسازی و همه ی دوستان بزرگوار.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۶:۲۷ عصر)ashkan.hoveyda نوشته است: سلام من امروز وارد سایت شهرسازی شدم. امیدوارم روزهای خوبی رو پیش رو داشته باشیم. خوشحالم از اینکه تونستم یه سایت پیدا کنم و بتونم مشکلاتی که پیش رو دارم رو با دوستان شهرسازم در میان بزارم.18 1 و یه درخواست:
      من دانشجوی رشته ی معماری مقطع کارشناسی هستم و میخوام در کنکور سال 92 طراحی شهری امتحان بدم. لطفاً تا جایی که ممکنه منابع کنکور ارشد رو بصورت جامع برام معرفی کنید. اینم آدرس ایمیل دوست کوچیک شما:
      ashkan.hoveyda@yahoo.com سپاس از بانی سایت شهرسازی و همه ی دوستان بزرگوار.

سلام در فصل نامه هست میتونید دانلود کنید و مطالعه
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      سلام و تبریک برای موفقیت شما من لیسانس معماری هستم برای ارشد طراحی شهری از شما مشاوره می خواستم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۱۲:۴۰ عصر)takhayol نوشته است: سلام و تبریک برای موفقیت شما من لیسانس معماری هستم برای ارشد طراحی شهری از شما مشاوره می خواستم
        سلام شما سوالتون رابپرسید ایشان هم جواب خواهند داد.

پاسخ
        منم تبریک می گم و امیدوارم مراحل بعدی هم موفق باشین 113

خیلی ممنون که راهنمایی کردین، فقط می خواستم بپرسم شما کارشناسی معماری می خوندین یا شهرسازی؟! ما که معماری هستیم می تونیم از الان خوندن همین منابعی که نوشتینو شروع کنیم یا قبلش باید یه سری مطالعات اولیه هم داشته باشیم؟!

و اگه فرصت داشتین ممنون می شم نظرتونو در مورد برنامه ی کلی که تو ذهنم هست بدونم: من طراحی شهری و معماری (برا گرایش منظرش) می خوام شرکت کنم، ولی سال بعد مهرماه ترم خیلی سختی دارم، می خواستم از این ترم که سرم خلوت تره تا آخرای مرداد کتابا رو بخونمو شهریور کل کتابا رو مرور کنم، از مهرماه هم فقط مرور به صورت تست زدن و بررسی تستا باشه (یعنی فقط بخشایی از کتابا مرور شه که تو کنکورای سال قبل سوال بودن)... ولی شما تو صحبتاتون روی مرور کردن خیلی تاکید داشتین؟! به نظر شما 1 ماه -شهریور- برای مرور کلی مطالبی که توی حدود 5 ماه-با حساب امتحانا و کلاس رفتن اینا که از زمان اصلی کم می شه- خونده باشم کافیه؟!7

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام من لیسانس معماری هستم می خواستم برای طراحی شهری ارشد بخونم از شما مشاوره می خواستم برای برنامه ریزی و نحوه شروع

پاسخ
          4.من از مرداد درس خوندن رو شروع کردم تا کنکور اما کم کم مدت درس خوندم رو در روز زیاد کردم از 2 ساعت شروع شد و دم کنکور به 6 ساعت می رسید(البته نه هر روز)
          .zemne tanrik va shad bash o arezoie moaffagiyyat roz afzooon
          ....nemidonam chera ma hamishe gasde bozorg namaii darim, vagean nemitonam in mardom ro dark konam
          آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
          پاسخ
          سلام و خسته نباشید و عرض تبریک
          من از مهر ماه شروع کردم ،البته سال قبل کنکور دادم و تا حدودی تسلط دارم بر مطلب اگه میشه یه برنامه مطالعاتی برام ایمیل کنید با تشکرات فراوان
          sergio_sarello@yahoo.com
          خیلی ممنون از شما خانم مهندس :)

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام و خسته نباشید و عرض تبریک
          من از مهر ماه شروع کردم ،البته سال قبل کنکور دادم و تا حدودی تسلط دارم بر مطلب اگه میشه یه برنامه مطالعاتی برام ایمیل کنید با تشکرات فراوان
          sergio_sarello@yahoo.com
          خیلی ممنون از شما خانم مهندس Smile

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,121 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
          آخرین ارسال: mamamama
            چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,322 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,361 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,311 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
            دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,193 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,546 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
          آخرین ارسال: shivashf
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,739 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
          آخرین ارسال: udesigner
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,608 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
          آخرین ارسال: payam_km
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,648 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: rikhtehgaran
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,601 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان