امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط انتقاد کنید
پیام یکی از اعضا از طریق ایمیل:
با سلام
رمز عبورمو با اینکه مطمعنم ولی هرچی میزنم میگه اشتباه ودر قسمت فراموشی رمز عبور هم هرچقدر میزنم میلی برام نمیاد!!!!!!!
چیکار کنم؟
لطفا طراحی سایتتونو بهتر کنید خیلی ادم توش سر در گم و راحت ب مطالب نمیشه دسترسی داشت!!
همچنین میخوام جواب1از دوستان ک درخواست سوالای ارشد ازاد طراحی شهری رو کرده رو بدم وسولارو بهشون بدم .دقیقا ایشون سولاییرو میخوان ک من دارم ومن سوالاییرو میخوام ک ایشون دارن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۹، ۱۱:۴۳ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا از طریق ایمیل:
با سلام
رمز عبورمو با اینکه مطمعنم ولی هرچی میزنم میگه اشتباه ودر قسمت فراموشی رمز عبور هم هرچقدر میزنم میلی برام نمیاد!!!!!!!
چیکار کنم؟
لطفا طراحی سایتتونو بهتر کنید خیلی ادم توش سر در گم و راحت ب مطالب نمیشه دسترسی داشت!!
همچنین میخوام جواب1از دوستان ک درخواست سوالای ارشد ازاد طراحی شهری رو کرده رو بدم وسولارو بهشون بدم .دقیقا ایشون سولاییرو میخوان ک من دارم ومن سوالاییرو میخوام ک ایشون دارن
جواب ایشون:
سلام در مواقعی که این مشکل پیش می آید شما ایمیل بزنید و ما از شما نام کاربری را درخواست میکنیم و بعد از ارسال نام یک رمز برای شما در نظر میگیریم و مشکل حل میشود بارها خودم با دوستان تماس گرفتم و مشکل را رفع کردم.
برای رفع موقت مشکل هم نام و رمز ساخته شده ای را در اختیارتان قرار میدهیم تا مشکل رفع شود.
این مشکل در سیستم سایت وجود دارد و متاسفانه هنوز حل نشده است.
سوالات را میتونید ایمیل کنید تا در سایت با نام خودتون بزارم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,634 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,204 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,071 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  آقای دهقان می شه سریع مراجعه کنید به این تاپیک s1s2s3 9 5,625 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  لطفا به این موارد هم توجه کنید. IranOKB.com 3 3,136 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان