امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدایا شکرت رتبم 8 ایران شد ...خدای شکرت
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۱۳ عصر)zolatan نوشته است: آقا تبریک میگم.خیلی خوبه.

مرثی مهندس
تبریک منم به شما

ببخشید که دیر جواب دادم
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۰۶ عصر)asma نوشته است: تبريك ميگم مهندس.خيلي خيلي خيلي عاليه.

مرثی دوست گرامی
لطف کردید
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۰۶ عصر)shokri نوشته است: مهندس نوری تبریکککککککککککککککککککککک

ممنون از لطفتون
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۳۳ عصر)nazanin.gh نوشته است: تبریییییییییییییییییک مهندس ایشالا مرحله دوم هم گل بکاری

ایشالا مهندس
لطف کردید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
تبریـــــــــــــــــــــک
مهندس روش و نحوه مطالعه ، اولویتها، کلاس و موسسات ، دروس کلیدی و...انچه که در قبولیتون موثر بوده رو ذکر کنید.
آرزوی موفقیت و شادی بیشتر 113113113113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۰:۲۳ صبح)anahita.ajlo@gmail.com نوشته است: تبریـــــــــــــــــــــک
مهندس روش و نحوه مطالعه ، اولویتها، کلاس و موسسات ، دروس کلیدی و...انچه که در قبولیتون موثر بوده رو ذکر کنید.
آرزوی موفقیت و شادی بیشتر

من از اول آبان شروع به خوندن کردم تا ساعت 2 شب قبل از آزمون :))
روز به طور میانگین 9س میخوندم کلاس و ملاس و اینا اصن نمی رفتم چون فقط وقتتو میگیرن
همه دروس که در ارتباط با شهرسازی هستند کلیدی هستند
و اینکه انگیزت برای تک رقمی باشه فرقی نمی کنه 1 بیاری یا 9 فقط چون همشون بلاخره یه کلاس میرن 1111787878

دلیل ویرایش: حذف نام موسسات

پاسخ
مختصر و مفید3

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,420 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,880 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,910 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,024 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 802 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 755 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,135 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: f.e
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 14 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 2 1,202 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۶:۱۹ صبح
آخرین ارسال: sohrab koochak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان