امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام
امکان گفتگوی خصوصی با مهندس اسفندی وجو داره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    شما می دونید طراحان سوالات کنکور چه کسایی هستند؟
    ممنون
    آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
    تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
    رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
    کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
    عـشـق را دوســت دارمـــ ،
    ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
    سلام آقای اسفندی، ببخشید میخواستم بگم تو منابعی که برامون میل شدن کتاب شار تا شهر نیست، دلیل خاصی داره؟ و موضوع دیگه اینکه دلیل خاصی داره که منابع را بصورت موضوعی آوردید؟ بنظرم فهمش را سخت کرده و ای کاش بصورت "فلان کتاب، تا فلان فصل" آورده میشد ، اینطوری هم وقتمون برا گشتن راجع به موضوعات مختلف هدر نمیره و هم اینکه بنظرم بصورت منسجم تری درس میخونیم

پاسخ
    سلام.منابع رو با توجه به سرفصل آزمون ها فرستادم و چون تاریخ ایران نبود تو 30 درصد اول توی منابع ننوشتم ولی شکی نیست که یکی از مهم ترین منابع کنکور.
    خیلی موافق این کار نیستم چون بعضی منابع که کامل باید خونده بشه چون امسال از جاهایی سوال اومد که نه قبلا توی خلاصه مباحث جمع کرده بودن و نه گفته بودن اهمیت داره حتما بخونید.برای همین نگفتم از کجا تا کجا تا هر کی با توجه به سطحش جاهایی رو که به نظرش آسونه یا بلده دیگه نخونه ولی اونی که تازه می خواد شروع کنه حتما لازم که از تعاریف پایه شروع کنه تا کلیات قضیه دستش بیاد.
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط nedashahrsaz
    سلام
    خسته نباشید
    من از هفته آینده می خوام شروع کنم به خوندن
    سرعتم بالاست اما حفظیاتم افتضاحه
    می خواستم ببینمم با خوندن کدوم کتابا بهترین نتیجه رو می گیرم؟
    و اینکه چه کتابی واسه زبان خوبه؟
    خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.متاسفانه کلا با کنکوری که امسال دیدیم باید حفظ کرد و شاید فهمیدن مهم نباشه.ولی من توصیه میکنم شما برای فهمیدن بخون چون معلوم نیست امسال چی بشه.ولی اگه فهمیده بری سره جلسه خیالت راحت تره.برای بهترین نتیجه باید اکثر کتابارو خوند ولی توی چند روز آینده مهم ترین منابع کنکور امسال و کلا کنکورای دیگرو اعلام می کنم.

پاسخ
    سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم موفق باشید

ریحانه هستم.این کارنممه
    درس نام درس نمره خام درس

1 زبان تخصصي انگليسي 18.4

2 مباحث عمومي وشهرسازي ايران 31.7

3 مباني نظري برنامه ريزي شهري،منطقه اي ومديريت شهري 15

4 تاريخ شهروشهرسازي 11.7

5 رياضيات(آمار وروش هاوفنون برنامه ريزي) 1.7

6 آزمون عملي تشريحي وتحليلي 24

نام رشته برنامه ريزي شهري مجموعه امتحانی مجموعه برنامه ريزي شهري ومنطقه اي نام واحد انتخابي تهران مركزي رتبه در انتخاب 361 نمره كل 5068 حد نصاب 4000 توضيحات نمره آخرين نفر انتخاب اول 6605 رتبه آخرين نفر انتخاب اول 55 مردود

تو تکمیل ظرفیت بنظرتون کجارا انتخاب کنم؟
    لطفا زودتر جواب بدید چون زودتر تکمیا ظرفیته.

111111111دنیا ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام.والا زیاد از دانشگاه آزاد خبر ندارم.ولی تهران که فکر نکنم بیارین.ولی قزوین و زنجان و همدان رو بزنید که قزوین هم احتمالش خیلی کمه

پاسخ
      سلام بهتون تبریک میگم
      من ترم 7 شهرسازیم و یه مشاوره ازتون می خواستم
      من از اول تیر وقت داشتم ولی اینقدر به گرایش فکر کردم و صحبتای خیلی ها رو شنیدم که دچار تردید شدم حالا نمی دونم توی کدوم رشته موفق ترم تمام وقتم هم گذشته!
      من اول طراحی و دوست دارم ولی شنیدم که مرحله دومش ریسکش خیلی بالاست و تازمانی معماری ها هستن کار طراحی کمتر و بازار کار برنامه ریزی خیلی بیشتر حالا با توجه به اینکه طراحی اولویت اولمه و اسکیسم تعریفی نداره و بازار کار و موفقیت آینده برام مهمه و اینقدرهم وقتم تلف شده به نظرتون برنامه ریزی برام بهتره یا طراحی؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام دوست عزیز.این که بازار کار طراحی کمتره کاملا حرف حساب نشده ای و اتفاقا آیندش روشن تر از خیلی رشته هاست.اگه برای ریسکش میگی که هیچ فرقی نمی کنه هم برنامه ریزی و هم طراحی هر2 مرحله دوشون شانس و ریسک.توصیه می کنم برو به سمت چیزی که بهش علاقه داری.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,000 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,257 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,346 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,163 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,516 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,712 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,592 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,573 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان