امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
لطفا از حجم نوشته ها نترسید !! به کمک تون احتیاج دارم سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه ،[font=tahoma]
[من دانشجوی سال آخر مهندسی معماری دانشگاه تهران مرکزی هستم
]
در طول تحصیل با توجه به علاقه قبلی و مطالعات جانبی (هرچند کم) و حضور در جو مهندسین مشاور و ... دروس را مخصوصا دروس تاریخ و درک عمومی معماری را بصورت مفهومی کارکرده و فهمیده ام و توانایی یادگیری ام در این دروس به گمان خودم و گواه نتیجه های امتحانات دانشگاه بالاست ،
در مقابل در درس ایستایی ضعف دارم
با توجه به علاقه ام به مبحث شهر و موضوعات پیرامون آن و علاقه و توانایی ام در طراحی معماری و هدف ام برای مشغول به طراحی شدن در مهندسین مشاور و ان شا الله بعد از آن تاسیس شرکت ،
آیا گرایش طراحی شهری انتخاب مناسبی برای من هست؟
[/font]
چون در صورت عدم قبولی مشمول نظام وظیفه میشوم و ... می خواستم اطلاع کسب کنم که بعنوان یک دانشجوی معماری (با مشخصات فوق)و اینکه تازه دارم شروع می کنم (یه نگاه هایی به از شار تا شهر و کتاب های پیرنیا و بقیه منابع کنکور معماری-معماری داشتم و سرعت مطالعه ام اگه موضوع پیچیده نباشه خوبه ) چه مقدار احتمال قبولی در گرایش طراحی شهری را برای من پیش بینی می کنید
[font=tahoma][font=tahoma]نمی دونم من که از الان شروع می کنم (البته اطلاعات معماری ام بد نیست) و رشته شهرسازی هم نبودم ، چقدر توی قسمت تئوری می تونم موفق باشم؟[/font][/font] چون می ترسم برسم به کنکور و بگم ای دل غافل این که به جایی نرسیدم و اون معمار ی رو هم که پایه ام بد نبود ازش جا موندم (البته فکر کنم پایه معماری توی اینجا هم موثر باشه

جدای این چند تا سوال اصلی هم دارم که اینهاست ، لیستشون کردم :
1-حجم درس های طراحی شهری چقدره ؟ یعنی مثلا اگه من استعدادم توی این درس ها خوب باشه و بفهممشون ، میتونم کنارش برای معماری-معماری هم وقت بزارم؟
2-امتحان عملی اسکیس طراحی شهری چقدر از اسکیس های معماری متفاوته ؟ (چون من تجربه اسکیس معماری فقط داشتم (و توی اون در قسمت ایده پردازی و ... خوب هستم ، دستم هم با کارکردن زود قوی میشه) الان می تونم اینو با کارکردن اوکی بشم یا از پایه باید دوباره کار کنم؟
[3--احتمال قبولی من با شرایط فوق بدون در نظر گرفتن اسکیس و با در نظر گرفتن اون چقدر هست؟ (حدودی)
[font=tahoma][4-آزمون های چه موسسه ای به کنکور نزدیک تر هست؟ (هم از لحاظ جامعه آماری هم از لحاظ سوالات)
[/font]
5-تبلیغات را پیام خصوصی دهید(ویرایش توسط ادمین)
مرسی و یه دنیا ممنون ، خیلی نیازمند کمک تون هستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خسته نباشین میخواستم ازتون بپرسم که من به رشته طراحی شهری رو خیلی علاقمند هستم ولی اسکیس ام هم ضعیفه و تو تبریزم جایی نیست که بشه رفت برا آموزش چیکار کنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam va tarik... man lisanse memari daram va emsal tarahi shahri zadam vali motasefane gabul nashodam. man dir shoro karam bara arshad khondano yano az avale aban shoro kardam omidi has ke man gabul sham ya... khodayi nakarde! lotfan javab bedin man kheyli esteres daram
      آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۱۸، ۰۱:۵۷ عصر)*setare* نوشته است: سلام آقای مهندس
      سوالم اینه که تو جلسه کنکور برای جواب دادن به سوالای هر بخش(مباحث٬تاریخ٬زبان و...)باید وقت تعیین کنیم برا خودمون که کمبود وقت نیاریم؟
      یکیم اینکه درسته سوالایی رو که بهش دوبه شکیم تیک بزاریم بغلش٬ دست آخر بهشون فک کنیم یا نمیرسیم؟
      شما کل زمانی رو که به جواب دادن اختصاص داده شده بود سرتون به ورقه بود یا زودترم تموم شدین؟
      مرســـــــــــــــــــــــــــی

ghatan bayad zaman ro modiriat konid vagarna ghatan be moshkel mikhorid
      kolan motaghedam soalae tarahi shahri roo ya khundim midunim oo sarimizanim ya nemidunim ke age nemidunim aslan nemizanim sai nakonid soalaee trahi shahrioo ba estedlalaee shakhsii javab bedid hame soala az matne ketabast age khunde bashid rahat mizanid age ham nakhunde bashid 70 darsade mavared tahlilaee ke sare jalase azemun khodemun mikonim eshtebast
      man zood tar tamum kardam
      zaban ro ham tosie mikonam akhar bezanid
      (۱۳۹۱-۷-۲۷، ۰۸:۳۸ عصر)s_68 نوشته است: سلام خسته نباشین میخواستم ازتون بپرسم که من به رشته طراحی شهری رو خیلی علاقمند هستم ولی اسکیس ام هم ضعیفه و تو تبریزم جایی نیست که بشه رفت برا آموزش چیکار کنم

khabare asatide tabriz ro nadaram
      vali ghatan begardid unja asatide khub peida mishe
      (۱۳۹۱-۸-۳، ۰۹:۵۴ عصر)jila نوشته است: salam va tarik... man lisanse memari daram va emsal tarahi shahri zadam vali motasefane gabul nashodam. man dir shoro karam bara arshad khondano yano az avale aban shoro kardam omidi has ke man gabul sham ya... khodayi nakarde! lotfan javab bedin man kheyli esteres daram

ghatan omidi hast esteres nadashte bash koonkoore arshad chize sakhti nist
      vali dige zamano az dast nade
      oo ba tamame tavan bekhun

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط 0RKIDEH
        salam o khaste nabashin, liste ketabayi ke dade budin hamashono bayad bekhonim ,mitarsam narestam hamasho bekhonam shoma tosiye mikonin kuduma ro bishtar rosh cilik konim akhe bazi az ketaba hajmesh ziyade mondam kudumaro bishtar bekhonam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        montazere rahnemayi shoma hastam2

پاسخ
        سلام.با عرض تبریک می خواستم بدونم 5تا کتابی که بیشترین تاثیرو تو قبولی شما داشت بهم معرفی کنین. ممنون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام احوال شما خوب هستيد؟من ترم3مهندسي شهرسازي هستم وخيلي علاقه خاصي به دانشگاه تهران براي ارشد دارم وفك ميكنم جام اونجا محفوظه وايشالا قبول ميشم.ميخواستم بدونم ازكي شروع كنم براخوندن وچيا بخونم تا طراحي شهري قبول شم؟لطفا راهنماييم بكنيد.متشكرم.

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            با سلام و تبریک ،
            من دانشجوی ترم 7 شهرسازی هستم که در کنکور 92 شرکت کردم اما می شه گفت خیلی جدی نیست و تصمیم دارم به طور جدی برای 93 شرکت کنم اما از اونجایی که نمی خوام خیلی هم دست خالی در کنکور امسال شرکت کنم لطفی کنید منو راهنمایی کنید که چه چیزهایی رو مطالعه کنم شاید هم معجزی ای شد .
            البته دلیل این که امسال رو جدی نگرفتم اینه که می خوام تهران قبول شم
            متشکرم

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              با سلام و خسته نباشید
              رشته کارشناسی بنده طراحی صنعتی بوده الان می خوام برای ارشدم طراحی شهری بخونم ، می خواستم بدونم برای آزمون چه کتاب هایی بگیرم که مفید باشه و مناسب آزمون ارشد دانشگاه آزاد باشه ؟
              چون تعداد کتاب ها مرتبط با طراحی شهری خیلی زیاد است می خواستم راهنمایی کنید که چند تا کتاب مهم رو بگیرم بخونم واسه ارشد آزاد
              یک سوال دیگه هم داشتم :
              من از لحاظ طراحی و اسکیس دستم تقریبا قوی هست برای ارشد هم فکر می کنم آزمون عملی بگیرند منبعی هست که بتونم آشنا بشم با اسکیس های طراحی شهری و آزمونش ؟؟
              ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
              با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
                پاسخ
                اقای همتی نمیگم معجزه ولی فکر میکنید توی 1 ماه چه کارایی رو خلاصه میشه کرد. کتابای کی؟

با سلام و تبریک ،
                من دانشجوی ترم 7 معماری هستم که در کنکور 92 شرکت کردم اما می شه گفت خیلی جدی نیست و تصمیم دارم به طور جدی برای 93 شرکت کنم اما از اونجایی که نمی خوام خیلی هم دست خالی در کنکور امسال شرکت کنم لطفی کنید منو راهنمایی کنید که چه چیزهایی رو مطالعه کنم شاید هم معجزی ای شد .
                البته دلیل این که امسال رو جدی نگرفتم اینه که می خوام تهران قبول شم
                متشکرم(copyrihght by: pink70)

آخرین ارسال های من :
                  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
                  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                    4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,211 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
                  آخرین ارسال: alireza
                    مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,930 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
                  آخرین ارسال: milad93
                    جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
                  آخرین ارسال: dhiver1
                    سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,059 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
                    سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,644 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
                    دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,087 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
                    مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,911 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
                  آخرین ارسال: gholamirayan
                    نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,724 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
                  آخرین ارسال: nassi
                    مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
                    مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,459 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان